Yento Fishing

ПРО ФІНСЬКІ НОЖІ MARTTIINI

ПРО ФІНСЬКІ НОЖІ MARTTIINI

ЗАСНОВАНО у 1928 році
Професійні навички і ремісничі традиції, які удосконалювалися з кожним поколінням, в поєднанні з ретельно підібраними матеріалами, використанням сучасних технологій, втілені в технології Marttiini.
Ніж Marttiini при правильному догляді і зберіганні буде служити вірою і правдою своєму господареві протягом усього життя.

АРКТИЧНИЙ ДОСВІД

Завод ножів Marttiini має давні традиції в об’єднанні ремісничих навичок і практичних потреб. Для жителів арктичного регіону ніж завжди був важливим засобом виживання в суворих умовах. Ножі були необхідні при зборі дров, на полюванні і риболовлі – для оброблення риби і тушок тварин, для приготування і прийому їжі.
Ніхто не виходив з дому без ножа. Багато мандрівники були врятовані завдяки ножу за поясом, використовуючи ніж як льодоруб при попаданні в воду.

СТИЛЬ І ПРАКТИЧНІСТЬ

Ножі Marttiini були розроблені з урахуванням їх цільового призначення. Стильний дизайн також грає важливу роль в плануванні і виробництві ремісничих інструментів. Професійні навички та великий досвід втілений у виготовленні ножів Marttiini.

ДОГЛЯД

Правильний догляд і заточка гарантують довгий термін служби Вашого ножа. Для виготовлення лез ножів Marttiini використовується високоякісна сировина. Бренд Marttiini сам по собі є гарантією якості продукту. Але незважаючи на це, лезах ножів Marttiini необхідний правильний догляд. Ось декілька порад про те, як продовжити життя Вашого ножа. Після використання леза ножів Marttiini повинні бути чистими і сухими. Ножі з дерев’яними ручками не рекомендується мити в посудомийній машині. Ножі з лезами з вуглецевої сталі і з матеріалу Carbinox t508 необхідно періодично протирати рослинною олією, тим самим, запобігаючи від іржі і корозії.

ЗАТОЧЕННЯ

Ми рекомендуємо використовувати точильний камінь Marttiini. Шліфувати лезо необхідно грубої стороною точильного каменю, використовуючи кругові рухи, а потім завершити шліфування гладкою стороною точильного каменю.
Точильні бруски Marttiini призначені перш за все для філейні і кухонних ножів, але можуть використовуватися для заточування всіх інших видів ножів Marttiini.