Yento Fishing

APEX ™- вершина інновацій у створенні ехолотів.

APEX ™- вершина інновацій у створенні ехолотів.

Humminbird® переходить на наступний рівень у технології пошуку риби та запускає нову серію ехолотів APEX ™. Тепер, поєднуючи найкращі у своєму класі сонарні технології Humminbird та повноцінні мережеві можливості, APEX являє собою вершину інновацій бортової електроніки.

Протягом десятиліть Humminbird є домінуючим лідером в створенні бортової електроніки, передаючи найпотужніші інструменти в руки рибалок, які допомагають їм знаходити та ловити більше риби. APEX – найдосконаліша пропозиція на сьогоднішній день і пропонує значно більше інноваційних технологій та варіантів налаштувань, ніж будь-яка інша модель.

APEX ™- вершина інновацій у створенні ехолотів.

Дисплей Full HD 1920 x 1080 надає рибалкам неперевершене зображення в неймовірних деталях, гарантуючи, що жодна риба не залишиться не побаченою на яскравому 13 ”, 16” або масивному 19 ” екрані. Інтерфейс Cross Touch ™ від APEX оснащений потужним двоядерним процесором, що забезпечує налаштування функцій як із сенсорного екрану, так і з програмних клавіш та надає блискавичне інтуїтивне управління.

Завдяки своєму низькопрофільному дизайну, APEX має плаский, вишуканий вигляд при монтуванні у приладову панель. При чому, ви можете обирати, монтувати ехолот у приладову панель, або скористатися заднім кріпленням, що йде в комплекті – APEX буде виглядати однаково природньо.

APEX ™- вершина інновацій у створенні ехолотів. APEX ™- вершина інновацій у створенні ехолотів.

Завдяки формату HD Apex гарантує рибалкам найкраще деталізоване зображення а також більше опцій завдяки підтримці датчика CHIRP. Тепер ви можете користуватися відомими гідролокаторами Dual Spectrum CHIRP (2D) та MEGA Imaging + ™, включеними в усі моделі, а також додатковими 2D-датчиками CHIRP для конкретних додатків, які забезпечують ехолот високоякісними характеристиками.

APEX ™- вершина інновацій у створенні ехолотів.
APEX впроваджує більше технологій, включаючи MEGA Side® Imaging + ™ і MEGA Down Imaging + ®, які тепер працюють глибше, ніж будь-коли раніше, з дальністю і глибиною до 76 метрів. Крім того, другий сонарний канал APEX забезпечує незалежне підключення для додаткових 2D-перетворювачів CHIRP потужністю до 2 кіловат та включає в себе ідентифікатор датчика Airmar®, який забезпечує просту конфігурацію налаштувань для оптимальної віддачі.

“У Humminbird ми знаємо, що пошуку риби немає меж. APEX – це девайс з великою продуктивністю, який надає рибалкам все необхідне для пошуку риби, включаючи необмежені мережеві можливості, якісне зображення, контроль, тому ви можете залишити свої виправдання біля причалу» – сказав Метт Кук, менеджер бренду Humminbird, Johnson Outdoors Marine Electronics.

Крім того, APEX пропонує провідну в галузі колекцію навігаційних та мережевих опцій, що дозволяє рибалкам легко підлаштувати ехолот до своїх потреб та можливостей судна. Починаючи з вбудованого GPS та базових карт Humminbird, Humminbird CoastMaster ™, LakeMaster® та Navionics® .

APEX ™- вершина інновацій у створенні ехолотів.
Для тих, хто шукає досконалості, APEX має наступні можливості:

– Дисплей, розміром 13 ” , 16 ” та 19 ”дюймів.
– Подвійні порти Ethernet для з’єднання в мережу декількох багатофункціональних пристроїв;
– Порт NMEA 0183 для зовнішнього приймача GPS та аксесуарів NMEA 0183;
– Мережа NMEA 2000® для підтримки практично всіх даних та аксесуарів NMEA 2000, включаючи підшипник, глибину, стан двигуна, рівень палива, електричні дані;
– Зв’язок Bluetooth® та Wi-Fi для підтримки аксесуарів Humminbird та Minn Kota, а також функція Navionics® Plotter Sync;
– Вхід / вихід HDMI для підключення до входів відео або HDMI-сумісних дисплеїв;
– Сумісність One-Boat Network ™ забезпечує ексклюзивну інтеграцію та управління картами Humminbird CoastMaster та LakeMaster, тролінговими двигунами Minn Kota® i-Pilot® Link ™ та анкерами для мілководдя, а також спусковими механізмами Cannon® Optimum;
– Сумісний з радіолокатором Humminbird CHIRP, аудіо Fusion®, автопілотом, УКВ-радіосистемами та цифровими комутаційними пристроями CZone® Contact 6 / Contact 6 Plus.

APEX ™ – без перебільшення на сьогоднішній день найбільш досконалий прилад для пошуку риби та взаємодії з іншою бортовою технікою. Він забезпечить якісний контроль, управління, знайде рибу та покаже вам її в найкращій якості!

Надходження товару очікуємо в березні 2021 року.

Компанія Єнто Фішінг єдиний офіційний представник продукції Humminbird® в Україні.