Yento Fishing

Блешні KUUSAMO

Блешні KUUSAMO

Ми впевнені, блешні Kuusamo добре відомі нашим рибалкам як якісні, класичні фінські моделі. Компанія має декілька варіантів популярних блешень, які не міняються із року в рік і так само демонструють свою ефективність, виробник лише покращує та вдосконалює матеріали і покриття приманок, а також саму технологію виробництва. Тому, якщо ви хочете придбати класичну, традиційну фінську модель обертової чи коливальної блешні – Kuusamo саме такий варіант!

Блешні KUUSAMO

За способом кріплення гачків, коливальні блешні Kuusamo можна розділити на два типи. Модифікації з класичним рухомим кріпленням застосовуються для тролінгового лову і лову «в закид». А от жорстке кріплення гачка, найчастіше двійника, дає можливість під час проводки класти приманку на дно, не побоюючись зачепів. Задяки особливому балансуванню, блешня завжди лягає на дно гачками догори. До того ж, приманки з жорстким кріпленням оснащені захистом від зачепів, так званими вусиками-відбійниками, завдяки чому можна спокійно обловлювати складні місця з великими водоростями і корчами. Всі про них знають, як про «незачіпляйки».

Основною перевагою обертових блешень Kuusamo є те, що вони працюють на будь-яких швидкостях проводки. Завдяки зміщеному розташуванню центру тяжіння, ці приманки відрізняються приголомшливою дальністю закидання.

Важливою, впізнаваною відмінністю блешень Kuusamo є використання запатентованих гранованих намистин в тілі приманки. Ці намистини відбивають світло, створюючи яскравий блиск, що ще більше привертає і провокує хижака на атаку. Вони дуже ефективні в середніх шарах води, куди проникає достатня кількість світла, і при ясній погоді.

В нашому асортименті блешень Kuusamo найпопулярнішими є моделі «Professor» та «Räsänen». Саме вони є відмінним варіантом для вилову великого хижака.

Блешні KUUSAMO

 

 

Блешні KUUSAMO

 

Серія Professor вважається однією з найбільш уловистих, призначена для лову трофейної риби, наприклад, лосося або щуки, застосовується при тролінговому лові. Блешня добре відбиває світло, гру видно навіть в каламутній воді, має досить велику привабливу «парусність». Блешні Kuusamo Professor володіють особливою конструкцією, яка дозволяє поміняти гачок і місце кріплення до волосіні місцями, і блешня буде працювати, створюючи вже зовсім іншу гру. Наприклад, якщо закріпити волосінь з вузької частини, гра буде плавною, а якщо з товщої – більш різкою з незначними «кивками».

Блешні KUUSAMO

Блешні KUUSAMO

Модель Kuusamo Räsänen, дуже ефективна для лову будь-яких хижаків на будь-яких типах водойм. Rasanen однаково добре працює на різних швидкостях проводки і будь-яких глибинах. Витончені обриси блешні, що відрізняються особливою гідродинамікою, дозволяють з успіхом застосовувати Räsänen як для спінінгу, так і для “доріжки”. А «незачіпляйки» Räsänen є найкращим варіантом для найскладніших ділянок. Також, дана модель віднедавна випускається в алюмінієвому варіанті! Надзвичайно легка (50см – 5г), завдяки такому виконанню вона має просто дивовижну, магічну гру при зануренні. Чудово працює, коли риба пасивна та їй потрібно більше часу, щоб атакувати приманку, гарний варіант для мілководних водойм чи заток. Можливе застосування при льодовій риболовлі.

Всі моделі блешень Kuusamo мають надійне, антикорозійне покриття, міцні, гострі гачки та мають широку кольорову гамму.