Yento Fishing

Бортові зарядні пристрої Minn Kota

Бортові зарядні пристрої Minn Kota

Якщо на відпочинку ви активно користуєтеся човном, катером чи яхтою, використовуєте різну електроніку, ви обов’язково маєте подбати про безперебійну роботу вашої техніки та її надійне живлення.

Для цього ми пропонуємо більш ніж надійні, перевірені часом та досвідом бортові зарядні пристрої від Minn Kota ® Motors. Бренд Minn Kota заснований в США в 30-х роках минулого століття та на сьогоднішній день має вузьке профільне виробництво різної бортової електротехніки: двигуни, акумулятори, зарядні пристрої та різні аксесуари. Сміливо можна стверджувати, що Minn Kota є законодавцем та розробником багатьох сучасних технологій у своїй галузі.

Ми можемо запропонувати декілька найактуальніших та найбільш популярних моделей зарядних бортових пристроїв від Minn Kota.

Мобільний (переносний) зарядний пристрій Minn Kota MK 110P

Бортові зарядні пристрої Minn Kota

Тягові акумулятори відрізняються досить високим ступенем потужності, тому використання стандартних автомобільних зарядних пристроїв в даному випадку не буде відрізнятися ефективністю. Minn Kota MK 110P – мобільний, зручний у використанні зарядний пристрій, призначений для правильного заряджання високоємних тягових батарей. Процес заряджання відбувається в три основних етапи: заряджання з постійною силою струму, дозаряджання і підтримуючий заряд. Такий метод дозволяє забезпечувати повне заряджання елементів живлення, а також значно скорочувати термін виконання відповідного процесу.

Наявність захисту від короткого замикання і від зворотного включення акумулятора робить використання зарядних пристроїв Minn Kota MK 110P в достатній мірі безпечним і не вимагає постійного контролю процесу. До того ж, ціна цієї моделі є однією з найбільш привабливих на ринку серед подібного обладнання.

Основні особливості та характеристики: заряджання одного акумулятора, автоматичне триступеневе заряджання, час заряду акумулятора 4-6 годин, захист від короткого замикання, захист від зворотного включення батареї. Використовується для заряджання 12 V свинцево-кислотних або гелевих акумуляторів, ємністю від 40 до 130 А⋅г. Напруга живленн В 12, максимальний струм (A) 10.

Стаціонарний зарядний пристрій Minn Kota MK-220E та Minn Kota MK-330E

Бортові зарядні пристрої Minn Kota

Бортові зарядні пристрої Minn Kota

Основні особливості даних зарядних пристроїв полягають в їх більш автоматизованих характеристиках. Minn Kota MK-220E та MK-330E мають автоматичну температурну компенсацію, тобто зарядний пристрій автоматично компенсує струм заряду при коливанні температури навколишнього середовища та має цифрове управління: мікропроцесор забезпечує більш швидке і точне заряджання. Також, для контролю напруги та струму створене автоматичне багатоступеневе заряджання, яке оптимізує режим та робить цикл значно коротшим. Зарядні пристрої мають захист від короткого замикання та зміни полярності.

Обидві моделі оснащені світлодіодними індикаторами, які виводять інформація про стан заряджання батареї, стан режиму обслуговування, повідомлення про помилки і індикацією закінчення заряджання.
Дані моделі мають водонепроникну, ударостійку конструкцію, мають захист від вібрації та захист від корозії в солоній воді.

Зарядний пристрій Minn Kota MK-220E та MK-330E призначені для заряджання 12-вольтових 6-елементних свинцево-кислотних батарей, гелевих батарей і AGM / STARVED ELECTROLYTE батарей. Забороняється застосування зарядного пристрою до інших типів батарей. Вихідний шнур постійного струму має довжину 1,8м.
Напруга живлення В 12/220, максимальний струм (A) 2 x 10 для MK-220E та (A) 3 x 10 для MK-330E. Тобто, основна відмінність моделей Minn Kota MK-220E та Minn Kota MK-330E полягає в одночасному заряджанні 2-х акумуляторів 12 V (60-120A) та 3-х акумуляторів 12 V (60-120A) відповідно.

Для придбання даного товару ви можете звернутися до наших партнерів. Адреси та контактна інформація знаходяться в розділі «Магазини».
Або, для співпраці з нами, написати нам на нашу електронну адресу.