Yento Fishing

Abu Garcia (Абу Гарсія)

Abu Garcia

У кожній країні світу є виробники-лідери в тій чи іншій галузі, не стала винятком і рибна ловля. Наприклад, в Швеції провідні позиції з виробництва снастей займає бренд Abu Garcia. Саме ця компанія відома в усьому світі завдяки випуску спінкастінгових котушок «ABU-Matic» і котушок для спінінга «Cardinal». І, незважаючи на те, що деякі з цих продуктів виготовлялися і раніше, саме Abu Garcia зробили їх більш різноманітними і функціональними.

Історія компанії має досить неоднозначний початок – на початку свого шляху, була заснована фабрика з виробництва годинників. Після смерті її власника, справами управляти почав його син і через деякий час, він усвідомив, що рибалка йому набагато цікавіша, ніж годинники, саме тому, фірма і переорієнтувала напрямок своєї діяльності і зайнялася виробництвом рибальських котушок.

В цей же час починає свою діяльність компанія The Garcia Corporation USA, яка стала лідером в галузі товарів для активного відпочинку. Після того як вона об’єднала свої зусилля з маловідомою на той момент фірмою ABU, незабаром на ринку рибальських снастей з’явився новий виробник, відомий на сьогодні, як бренд Abu Garcia.

Свою першу серію котушок для риболовлі та супутніх товарів Abu Garcia випустила на початку 50 років. Вже через 7 років, компанія прославилася кастинговими котушками «Abumatic», які втілювали в собі різні інженерні інновації. Такі як, механізм, що забезпечує рівномірне намотування, конструкцію, при якій котушка розташовувалася під вудилищем і інше.

Прославилася також серія котушок «Ambassadeur», в якій використовувалися сучасні металеві сплави, підшипники і був налагоджений передавальний механізм. Ця технологія вперше була представлена ​​в 1964 році в Нью Йорку, на всесвітній рибальської виставці, і випускається до цих пір. На сьогодні до цієї серії також додали мультіплікаторних котушки «Ambassadeur Revo».

Американська компанія Garcia Tackle Company в 1979-1980 роках уклала недовгий партнерство між ABU і французької MITCHELL S.A. Але в 1980 р. компанія ABU AB придбала Garcia Tackle Company, яка базується в Нью Джерсі і незабаром змінила свою назву на Abu Garcia.

Проте компанія Mitchell S.A. пішла своїм шляхом, але протягом свого розвитку ці дві компанії з’єдналися знову, під новим брендом Pure Fishing і були продані американської корпорації Jarden в 2007 році.

Сьогодні продукція бренду Abu Garcia відома у всьому світі. Компанія виробляє продукцію, розроблену спеціально для Японії, Європи, США. Серед її асортименту Ви зможете знайти все для риболовлі: блешні, вудилища, котушки, одяг і багато інших товарів першої необхідності, для досягнення високих результатів у риболовлі.

З 2020 року продукцію Pure Fishing в Україні представляє компанія Yento Fishing.

На українському ринку компанія ЄНТО  пропонує  вудлища, котушки та аксесуари.