Yento Fishing

Dynamite Baits

Dynamite Baits

Dynamite Baits – найбільший виробник карпового харчування в Європі. Асортимент компанії налічує сотні позицій: Бойл, пеллетс, дамбеллси, сипучі підгодовування, частинки, насадкові Бойл, суміші для стіків, пасти. Dynamite надає своїм клієнтам коропову підгодовування на будь-який смак. Варто відзначити, що продукцію компанії також можна використовувати при лові не тільки коропа, а й іншої мирної риби.

Весь асортимент Dynamite Baits враховує дієтичні потреби риби в різні пори року і намагається йому повністю відповідати. Кожен аспект ретельно тестується для підвищення результативності. Компанія пильно стежить не тільки за базовими аспектами прикормки, але і приділяє увагу кольором, текстурі готового продукту.

Виготовлені рибалками для рибалок!
По всій Європі, мабуть, не так багато рибалок, які не чули про приманки динаміту або не купували якийсь із наших продуктів.
Від провідних брендів на ринку, таких як Swim Stim, до The Source – що може бути кращим прикладом інноваційних приманок, які витримали випробування часом?
Ім’я Dynamite миттєво впізнаване по всій Європі за виробництвом якісної наживки, адже ваш успіх з нашими продуктами лежить в основі всього, що ми робимо – це все просто!
Наша основна концепція «приманка, яку виготовляють рибалки для рибалок», нам слугує добре вже багато років і залишаеться актуальною сьогодні, хоча наш асортимент та кількість значно зросли з моменту приходу на сцену приманки в середині 90-х.
Зараз у дослідженні, розробці продукції, виробництві та дистрибуції, продажах та маркетингу працюють понад 60 співробітників (переважно рибалок). Останніми роками світ приманки змінився до невпізнання – але ми спеціалізуємося на виробництві бойлів, і ми можемо поручитись, що кожен окремий боїл, який ми продаємо, виробляється на місці в нашій штаб-квартирі, що знаходиться неподалік від Ноттінгема, Англія.

На українському ринку компанія ЄНТО  пропонує  бойли, прикормки, ліквіди, діпи та аксесуари.