Yento Fishing

Fenwick

Fenwick

Історія компанії Fenwick почалася в кінці 40-х років в США в місті Кент, штат Вашингтон, коли по закінченню Другої світової війни, кілька молодих людей, приїхав в рідне місто, захотіли повернутися до спокійного життя. Всіх цих хлопців об’єднувала пристрасть до риболовлі. Технічний прогрес в той час вже ступив в перед, і в хімічній галузі з’явився новий продукт – скловолокно, який починав широко застосовуватися в самих різних областях промисловості. Властивості цього матеріалу підштовхнуло тих хлопців до створення підприємства з виробництва рибальських вудилищ зі склопластику, або фибергласса. Для свого підприємства молоді люди вибрали старий ангар на березі озера Фенвік. Саме це і дало назвою нового бренду.У 1952 році молода фірма починає активно завойовувати американський ринок. Перші моделі спеціалізованих вудилищ призначалися для лову лосося.

Після 1960 року в США набули неабиякої популярності змагання з ловлі басса, і компанія Fenwick запускає серію вудлищ для цього виду риболовлі. Фірма переводить своє виробництво в Весмінстер і запрошує нових інженерів-розробників. У той же час з’являється легендарне вудилище Lunkerstick.

У ті роки компанією керував Филл Клок, людина добре знає рибальський ринок. Під девізом «Фенвік – вудилища для рибалки вище середнього рівня», компанія починає контролювати значну частину світового ринку рибальських вудилищ.

У 70-х роках дизайнери і розробники по всьому світу були вражені появою такого дивного матеріалу як графіт. Він був жорсткіше, міцніше, і в той же час легше ніж скловолокно.

У 1973 році Fenwick першою випустила вудилище з високомодульного графіту. Це був всесвітньо відомий на сьогоднішній день HMG. Фірма також першою випустила спеціалізовані вудилища Flippin` Stick, які відразу після своєї появи зробили справжню революцію з ловлі окуня.

На сьогоднішній день в асортименті компанії легкі ультралайтових снасті, вудилища для важкого джига, короткі спінінги для твичинга, нахлиста, вудилища для троллінгу і спінінги для мультіплікаторних котушок. Величезний вибір моделей Fenwick обумовлений різноманітними смаками любителів рибної ловлі по всьому світу. Компанія прагне створити ідеальний інструмент для кожного рибалки.

Fenwick безперервно удосконалює вироблену продукцію для задоволення всіх потреб своїх покупців, бажаючих використовувати тільки найсучасніші і якісні снасті. Всі вудилища виробляються за новітніми технологіями із застосуванням тільки високоякісних матеріалів і надійної фурнітури.