Yento Fishing

Greys

Greys

1968 РІК
Компанія, заснована в 1968 році як “Сірі Альнвік” пристрасного рибалку Малкольма Грея, компанія швидко сформувала міцну репутацію у рибалок, запустивши цілий ряд високопродуктивних вудлищ середнього класу.

1999 РІК
Будинок Харді придбав Greys of Alnwick в 1999 році після виявлення стратегічної можливості конкурувати в додаткових областях ринку снастей.

2003 РІК
Значення та цінність бренду Greys для рибалок та дому Харді було визнано у 2003 році, коли Будинок Харді було перейменовано на Hardy & Grays Ltd.

2012
ТЕХНОЛОГІЯ ЗАЛИШАЄТЬСЯ КРИТИЧНО ВАЖЛИВОЮ ДЛЯ БРЕНДУ GREYS. У 2012 РОЦІ ЗАПУСК «НАНО» КОРОПОВИХ ВУДИЛИЩ TOREON ЗМІЦНИВ ЇХНЮ РЕПУТАЦІЮ В ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ІННОВАЦІЙ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ ДЛЯ РИБАЛКИ.

2013 РІК
У 2013 році Грейс став частиною родини Pure Fishing, активізувавши увагу на світовому ринку та максимізувавши технічну експертизу, для якої відомий бренд Greys.

2015 РІК
Грейс придбав ліцензію Powerlux від компанії 3M, щоб розпочати виготовлення заготовок стрижня, використовуючи цей ґрунтоподібний матеріал. Це дозволило бренду “Грейс” закріпити свій статус лідера на ринку середніх цінових вудилищ.

На українському ринку компанія ЄНТО  пропонує коропові вудлища та аксесуари.