Yento Fishing

Humminbird

Humminbird

Компанія Humminbird – визнаний лідер у виробництві рибопошукових ехолотів, систем морського зв’язку та GPS обладнання. Це результат роботи приблизно сорока минулих років. Адже інженери компанії за цей період розробили і запатентували багато технологічних рішень, і тепер вони знайшли використання у багатьох виробників, які випускають навігаційне і ехолокаційному обладнання.

Humminbird активно розвивається, розробляє нові технології і щороко оновлює лінійку продуктів. Вона змінює моделі, які застаріли, на більш сучасні.

Компанія володіє величезною власної дилерською мережею, яка робить все її продукти доступними в багатьох країнах світу. Зараз в цьому списку понад сотню країн.

Марку Humminbird виробляє компанія Electronics Group of Johnson Outdoors (JOUT) в місті Юфалія, що в штаті Алабама. Насамперед компанія Humminbird веде розробку і виробляє випуск ехолотів, гідролокаторів та іншого рибопошукового обладнання для споживчого ринку.

Історія корпорації Techsonic Industries бере початок в 1971 році. Тоді її називали Fulton Electronics. Вона розташовувалася в майстерні, а фінансувала її група інвесторів Юфаліі. Почала компанія з того, що переробила набори Heath в електронні Рибопошукові ехолоти. І вони з’явилися на ринку під брендом Humminbird Depth Sounders.

Ехолот Super Sixty, який був представлений в 1975 році, отримав статус першої в світі водонепроникної моделі. Цей ехолот користувався таким попитом, що в підсумку поставив справжній світовий рекорд з продажу в сегменті рибопошукового обладнання. Через два роки компанія знову голосно заявила про себе, завоювавши лідерство в цілому на ринку рибальського і морського обладнання. Тоді ж вона змінила назву – на Techsonic Industries, Inc.

Через сім років була представлена ​​нова серію ехолотів LCR. Моделі LCR2000 і LCR4000 – це перші пристрої в цій сфері, які були оснащені рідкокристалічними екранами (LCD). Модель LCR4ID з цієї серії виявилася найбільш поширеним пристроєм в своїй галузі.

У 1991 році разом з партнером – компанією Teleflex – розробили черговий новий модельний ряд ехолотів WIDE. Тоді ж виробника в результаті офіційно стали називати Teleflex Company.

Нова серія Piranha була представлена ​​в 2002 році. Це модельний ряд ехолотів так званого початкового рівня. А в наступному році – знову новинка, оскільки вийшла серія ехолотів, оснащених бездротовими датчиками Smartcast. Для професійних рибалок в тому ж році випустили серію Matrix. У ній розробники об’єднали можливості ехолота, картплоттера і GPS навігатора.

З 2004 року компанія Techsonic Industries вже в складі Johnson Outdoors.

На українському ринку компанія ЄНТО  пропонує  ехолоти та аксесуари.