Yento Fishing

Kuusamo

kuusamo

Куусамон Уїстін народився з мрії двох друзів.  Paavo Korpua і Paavo Putila були захопленими рибалками з юності, і вони також були добрими друзями. Єдине, чого не вистачало, були приманки, які б їм сподобалися, виготовляючи власне рибальське спорядження – саме так зазвичай робили в ті часи.

Незабаром думки та ідеї двох Paavo щодо моделей приманок почали набирати популярність серед інших рибалок, і місцеві та віддалені запити надходили до них. Приманки виявилися “дуже ефективними” також в Куусамо, і тому два Paavos могли нарешті здійснити свою мрію і розпочати власний бізнес, Kuusamon Uistin Ltd.

На початку Kuusamon Uistin зосередився на створенні декількох відомих моделей, таких як Lätkä і Lappi-Loiste. Вони все ще використовуються сьогодні, і фаворитами давніх часів є Професор та Расанен. Компанія постійно розширювалась, і в той же час збільшувала кількість продуктів для риболовлі. На сьогоднішній день Kuusamon Uistin виготовляє сотні різних приманок, риболовного обладнання та аксесуарів з експортом по всьому світу. 

На українському ринку компанія ЄНТО  пропонує  блешні, балансири та воблери.

 

 

Kuusamo