Yento Fishing

Mitchell (Мітчелл)

Mitchell

Луї Карпано народився в 1832 році, а в 1851 році він вступив до школи годинників у Класе, штат Савой (нині Італія). Після закінчення школи поїхав працювати у Францію та Швейцарію. Його перший винахід датується 1860 роком і був вдосконаленим фрезерним верстатом для різьблення шестерень. Він повернувся до Класе у 1868 році та створив компанію з виробництва та продажу годинникових редукторів, фрезерних верстатів та інструментів для годинникаря. Племінник Луї, Констант, навчався  у дядька, взяв на себе бізнес у 1902 році. 

Зять Константа Чарльз Понс приєднався до сімейного бізнесу, який зараз називається Carpono & Pons, і був ідеологом компанії. У 30-х роках вони працювали з двома виробниками рибальських снастей, щоб вдосконалити конструкцію круглої котушки. Вони створили перший дослідний зразок спінінгової котушки відкритого типу у другій частині 1930-х, а в 1950 році був виданий патент на цей нову конструкцію котушки.

Справжнє походження назви Мітчелл залишається загадковим. Хоча Carpano & Pons мали намір назвати свою першу котушку «Мішель», вони виявили, що це ім’я вже було використано та запатентоване, тому вони дали  назву котушці американським іменем Мітчелл, яке було дуже модним в той час.

Леон Карпано та Чарльз Понс, вражені успіхом своїх перших моделей, незабаром вирішили розробити та випустити на ринок більше версій своїх котушок, таких як “Salt Water”, “Mitchell Cap” (Cap 54), “Otomatic”, “Rapid”. У квітні 1957 р. було прийнято рішення додати номер до назви кожної існуючої моделі, і першою котушкою “Мітчеллом” став “Мітчелл 300″. У 1966 році було відзначено народження 10-мільйонної котушки, а виробництво досягло дивовижної кількості 12 000 котушок на день у 1970 році. Не дивно, що 20-мільйонну котушку відзначали у 1971 році.

У 1974 році Мітчелл співпрацював з корпорацією Garcia, яка була домінуючою на ринку риболовних снастей. Але до 1980 року ці два бренди стали незалежними і пішли своїми окремими шляхами. У 1990 році компанія Johnson Worldwide Associates (JWA) купила компанію Mitchell. Компанія переїхала зі штаб-квартирою та науково-дослідною роботою в Маріньє, Франція, де вона знаходиться і сьогодні

У 2000 році Мітчелл був придбаний компанією Pure Fishing в рамках придбання продукції риболовлі JWA. Mitchell продовжує продавати котушку Mitchell 300, а також додає нові, інноваційні продукти до своєї успішної риболовлі.

Сьогодні Mitchell є одним з вагомих брендів Pure Fishing, Inc. Pure Fishing – всесвітня родина якісних брендів для риболовних снастей, що пропонує широкий асортимент продукції, що відповідає або перевершує потреби сучасних рибалок. Pure Fishing вирішує потреби риболовів у всьому світі з великим портфоліо провідних брендів, включаючи бренд Mitchell. Ми прагнемо допомогти вам розважитися та виловити якомога більше риби.

З 2020 року продукцію Pure Fishing в Україні представляє компанія Yento Fishing.

На українському ринку компанія ЄНТО  пропонує  вудлища, котушки та аксесуари.