Yento Fishing

Mora Ice

Mora Ice

Торгові марки Mora Ice (Мора Айс) і Morakniv (Моракнів) вийшли з компанії Mora Of Sweden (Мора Оф Шведен) після її поділу в 2012 році. Виробництво ножів залишилося в Швеції, а підрозділ з виробництва ледобуров, викуплен міжнародною компанією Normark (Нормарк), переїхав до Фінляндії. На цьому бренд Mora Of Sweden припинив своє існування.
Придбання Нормарком шведського виробництва дозволило об’єднати багаторічний досвід двох найбільших підприємств, що працюють в цій галузі: компаній Mora і Rapala, яка також випускала льодобури. В результаті з’явився модельний ряд інструменту для свердління льоду Mora Ice, що покриває всі потреби ринку в даному спорядженні.
Mora завжди була і продовжує залишатися найбільш передовою і технологічною компанією з виробництва ледобуров. Багато впроваджені нею інновації були підхоплені іншими виробниками.
Ось тільки деякі з них:
Сферичні ножі – забезпечують максимально легке свердління льоду.
Композитна ріжуча голова – не тільки полегшує конструкцію, але не деформується при навантаженнях, що дозволяє легко свердлити шаруватий лід.
Спіраль з полімерного матеріалу – ще більше полегшила ледобур. Інструмент з такою спіраллю Mora Ice UltraLight важить всього 1,9 кг.

На українському ринку компанія ЄНТО  пропонує льодобури, ножі та аксесуари.