Yento Fishing

PENN

PENN

Американській компанії Penn належить ціла індустрія під назвою “Big Game Fishing” – “Риболовля на велику рибу”. Сьогодні це один зі світових лідерів по виробництву рибальських котушок. Кожен виріб фірми можна вважати справжнім витвором мистецтва, до створення якого була прикладена рука багатьох іменитих професійних рибалок. Одним з консультантів компанії працює багаторазовий чемпіон по бейткастінгу Нейл Макеллоу.
Фірма займалася виробництвом рибальських снастей з 1932 року. Засновник компанії Отто Хенс мріяв створити кращу рибальську компанію в Філадельфії, найбільшому місті Сполучених Штатів, і надалі йому це вдалося.
Під час Другої Світової війни фірма реорганізувала свої виробництва для виготовлення редукторів для американських підводних човнів. Після закінчення війни, обладнання та цехи повернулися до виробництва мирних товарів.
Проіснувавши більше восьми десятків років, компанія завжди залишалася лідером серед передових в технічних, хімічних і комп’ютерних областях, що і допомагало команді розробників проектувати рибальські котушки, які користуються великим успіхом у рибалок багатьох країн. Продукції цієї фірми належать близько 830 рекордів з рибної ловлі, які були зареєстровані IGFA. Також компанія Penn є одним з лідерів в русі захисту навколишнього середовища і наших природних багатств.
Компанія Penn успішно продовжує шлях в зазначеному напрямку і до цього дня. Фірмою випускається декілька сотень різних виробів, асортимент яких постійно розширюється. Кожна снасть розроблялася, щоб рибалка зміг насолодитися кожним моментом лову. Асортимент компанії зможе задовольнити запити кожного – як новачка, який освоює ази риболовлі, так і бувалого знавця всіх тонкощів.

На українському ринку компанія ЄНТО  пропонує котушки та аксесуари.