Yento Fishing

EFTTA планує провести «великі зміни» для відновлення своєї роботи.

EFTTA планує провести «великі зміни» для відновлення своєї роботи.

Щорічну найбільшу європейську торгову виставку рибальського спорядження EFTTEX очікують великі зміни у 2022 році! Організаційний орган EFTTA заявив, що не боїться робити радикальні кроки для відродження EFTTEX, змінюючи місце, час та дати проведення.

Також, в планах EFTTEX поєднати виставку з великим рибальським самітом, зробивши даний захід «рибальською подією року».

Як повідомляє Angling International, остання виставка EFTTEX 2020 та 2021 років, яка планувалася в Празі (Чехія) та була скасована, тепер відбудеться в Будапешті (Угорщина).

EFTTEX 2022 планується провести в триденному форматі після спроб скоротити його до двох днів. І ще одним сміливим та незвичним кроком стало замінити звичний останній день суботи на середу, та провести виставку в будні дні середи, четверга та п’ятниці.
Генеральний директор EFTTA Олів’є Портрат планує залучити соціальні мережі до заходу, щоб він вийшов за межі галузі та «охопив мільйони споживачів у всьому світі». І в якості додаткового розважального атракціону планується провести змагання з вуличної риболовлі. Але, мабуть, найбільша зміна стосується дати показу, оскільки традиційно EFTTEX відбувався в червні, новою датою проведення тепер буде 14-16 вересня.

EFTTA планує провести «великі зміни» для відновлення своєї роботи.

«Завжди легко нічого не робити, але ми вирішили вжити певних заходів і втілити ці великі зміни», – сказав Портрат. «Багато великих учасників виставки часто казали нам, що в червні занадто рано проводити наш захід і ми дослухалися до них. Крім того, через непередбачуваність пандемії коронавірусу ми вирішили, що друга половина року буде більш безпечнішим варіантом.

«Виключення суботи для мене було очевидним кроком. Минулого року я подзвонив усім нашим учасникам. Я розмовляв з більшістю з них і ми знову дослухалися до їхніх коментарів. Субота — це найкращий день тижня для роздрібної торгівлі, а червень — є традиційно одним найбільш завантаженим місяцем, тому, відповідно, ми втрачали велику кількість учасників та відвідувачів».

EFTTA планує провести «великі зміни» для відновлення своєї роботи.

“Щодо місця проведення, то HungExpo в Будапешті – це дуже зручне і сучасне місце. Я вважаю, що виставки, які ми там проводили раніше, були вдалими. В нашому розпорядженні 8000 квадратних метрів, тому місця достатньо. За останні роки цей заклад багато інвестував в свій розвиток і є одним із найсучасніших виставкових центрів Європи. До того ж, ми домовилися про хорошу ціну.

«Ще одне нововведення це те, що ми готуємо справжній рибальський саміт паралельно з EFTTEX, і в рамках цього ми проведемо змагання з вуличної риболовлі вздовж річки Дунай, це надасть шоу інший вимір і зацікавить багатьох глядачів».

Хоча новий план проведення виставки вирішує низку ключових питань, які раніше порушували члени EFTTA, і, ймовірно, знайде прихильність більшості, він не буде включати в себе «День споживача», до якого закликали деякі учасники. Однак ідея інтеграції соціальних мереж значно розширить її охоплення.

EFTTA планує провести «великі зміни» для відновлення своєї роботи.

«В соціальних мережах дуже активно розвивається любительська риболовля, і ми сподіваємося залучити від 70% до 80% ключових європейських та світових впливових осіб і блогерів на нашу виставку, що зробить її більш привабливою для експонентів», – пояснив Портрат. «EFTTEX залишається в першу чергу виставкою, але завдяки залученню соціальних мереж та блогерів продукція виробників буде представлена мільйонам споживачів».

«Між продукцією та соціальними мережами існує величезна синергія, яка раніше не використовувалася. Завдяки цьому новому маркетинговому кроку та іншим змінам, які ми запроваджуємо, EFTTEX і Angling Summit стануть найкращим місцем, які любителі риболовлі зможуть відвідати».

Портрат пояснив Angling International що він і Рада EFTTA знали, що їм потрібно повністю перезапустити шоу з деякими свіжими ідеями, але не могли оголосити деталі, поки нова асоціація (AISBL) не була зареєстрована в Брюсселі, де вона зараз розташована. І щойно реєстрація була завершена, не втрачаючи часу вже наступного дня, Олів’є Портрат оголосив про плани на виставку 2022 року.

EFTTA планує провести «великі зміни» для відновлення своєї роботи.

«Ми знаємо, що не можемо догодити всім людям, але ми намагалися зробити якнайкраще, враховуючи побажання більшості. Зараз для нас це можливість почати щось нове та захоплююче».

Незважаючи на величезний фінансовий удар, спричинений скасуванням останніх двох шоу EFTTEX, EFTTA допомогла профінансувати цьогорічний захід, закривши свій Лондонський відділ та працюючи з невеликою командою в Брюсселі. Членські внески також допомогли підтримувати асоціацію у важкий час.

«Тепер ми з нетерпінням чекаємо великого майбутнього для любительського рибальства та індустрії в цілому. Я дуже позитивно ставлюся до того, як розвиваються наші справи», – додав Портрат.