Yento Fishing

Гачки від VMC як основа для джиг-головок.

Гачки від VMC як основа для джиг-головок.

Наша компанія Єнто Фішінг є офіційним представником продукції легендарного французького бренду VMC в Україні. VMC – це лише кращі, найякісніші гачки, які вражають різноманітністю форм, розмірів, покриттям та формою заточки. Можна сміливо стверджувати, що в асортименті продукції VMC є будь-які моделі для будь-яких умов лову. Це як класичні гачки (одинарні, подвійні, трійники), так і спеціальні – для специфічних умов лову – починаючи від більш поширених «офсетників» чи джигових гачків і закінчуючи гаками для лову марлінів.

Про джигові гачки хотілося б розповісти окремо. Хто знайомий з продукцією компанії, добре знає, що VMC має досить широкий асортимент даної лінійки, з різним покриттям та розмірами (від 1/0 до 12/0). А також добре відомо, що використовуючи французькі гачки VMC за основу, можна створити якісні та надійні джиг-головки для джигового лову (джиг спінінгу), де використовуються частіше за все силіконові приманки.

Гачки від VMC як основа для джиг-головок.Гачки від VMC як основа для джиг-головок.

Ми раді повідомити про співпрацю з українською компанією Jigger, яка в своєму асортименті використовує гачки VMC для створення джиг-головок. Виробник використовує модель VMC Barbarian 7150BN, товстий дріт даної моделі з високовуглецевої сталі значно зменшує шанс деформації гачка при виведенні, а вигин гачка злегка кутової форми перешкоджає сходженню риби. Серія створених джиг-головок JH VMC Barbarian 120 ° була виготовлена для лову хижої риби в більш складних умови. Виробник довів «розворот вуха» до 120 °, що поліпшило проходження серед трави і корчів, і покращило проникнення гачка в рибу. Також, створена джиг-головка оснащена фірмовою пружиною з нержавіючої сталі, що зводить до мінімуму ймовірність зісковзування приманки з гачка. Сама головка виконана зі свинцю у вигляді кулі.

Гачки від VMC як основа для джиг-головок.

Розмірна сітка джиг-головок JH VMC Barbarian 120 ° ідеально підходить для лову і на великі приманки, що підвищує шанси вилову трофейного екземпляра.

Гачки від VMC як основа для джиг-головок.

Ознайомитися з асортиментом ви зможете, звернувшись до наших партнерів. Або, для безпосередньої співпраці з нами, звертайтеся за контактною інформацією, що вказана нижче.