Yento Fishing

Гачки VMC

Гачки VMC

Найсучасніші, досконалі воблери, блешні, балансири, ретельно розроблені харчові приманки… Все це не зможе «працювати» і не матиме сенсу без гачка. Якісного, міцного, неймовірно гострого гачка, який впорається з будь-якими викликами і доповнить свою приманку. Бажано, гачка від французького бренду VMC.

Компанія VMC займається виключно виробництвом гачків вже не перше століття і робить це неперевершено! «Сучасні сплави», «хімічне заточування», «полегшені, але в той же час міцніші матеріали» – всі ці поняття вже є буденними та звичними для виробників VMC. При виробництві даних гачків застосовуються найновітніші технології та високоякісні матеріали, такі як високовуглецева сталь, нержавіюча сталь і ванадієва сталь. Кожен гачок має гальванічне або лакове покриття, завдяки чому вони дуже стійкі до корозії не тільки в прісній, а й в солоній воді. А ще вони неймовірно гострі та мають чудове проникнення завдяки якісному запатентованому заточуванню.

Ще один плюc гачків VMC – це різноманітність їх форм, розмірів, покриття та форми заточки. Можна сміливо стверджувати, що в асортименті продукції цієї компанії є будь-які моделі, для будь-яких умов лову. Це як класичні гачки (одинарні, подвійні, трійники), так і спеціальні – для специфічних умов лову – починаючи від більш поширених «офсетників» чи джигових гачків і закінчуючи гаками для лову марлінів.

Вся продукція по сьогодніщній день виготовляється у Франції на повністю автоматизованих лініях, що гарантує найвищу якість і повну ідентичність виробів однієї серії. Завдяки цьому при заміні гачка ніколи не порушується баланс будь-якої з ваших приманок. А цілком демократична вартість продукції разом з неперевершеною якістю робить гачки даного бренду досить доступними та неймовірно популярними.

На даний момент VMC – це виробник гачків №1 в світі, багато всесвітньо відомих компаній, які виготовляють приманки, використовують саме гачки VMC і завжди з гордістю про це заявляють. Серед брендів, які оснащують свої приманки лише гачками VMC є легендарні RAPALA та Blue Fox. Адже використання найкращих матеріалів та технологій є запорукою успіху всіх відомих виробників риболовецьких приманок.

Гачки VMC

Гачки VMC

Якщо ви плануєте виготовляти приманки в Україні, ми можемо забезпечити вас оригінальною продукцією VMC французького виробництва. Серед найрізноманітнішого асортименту гачків та сфери їх застосування ви без проблем зможете підібрати ті, які доповнять ваші приманки, стануть вагомою перевагою та гарантією якості вашої продукції.