Yento Fishing

Календар риболовлі на Січень 2021 року.

Календар риболовлі на Січень 2021 року.

Післяноворічні дні вимагають тиші та покою. Душа рибалки проситься на водоймище, покрите льодом чи ні, але це вкрай важливо, побути на природі та отримати задоволення від пійманої риби. Щоб збільшити шанси на улов, краще скористатися місячним календарем, адже риба, попри свята, живе за своїми, незмінними принципами.

Враховуючи сьогоднішні реалії, якщо ви плануєте порибалити на льоду, добре з’ясуйте, чи це можливо – у жодному разі не виходьте на тонкий лід. Для такої розваги у вас ще попереду два місяці, так що не втрачаємо надії!

Там, де були гарні морози, та водоймища все ще покриті льодом, невеличкі поради: приміром, на великих водоймах лід нерівномірний, тому не ризикуйте відходити далеко від берега, тим більше, на мілководді й так добре ловитимуться щука, плотва та окунь. Краще знайти невелику затоку із зарослями очерету і глибиною не більше 1,5 метра.

Календар риболовлі на Січень 2021 року.

Так як зараз досить тепло, можна з великою користю порибалити і з берега, на відкритій воді, особливо на «малих» річках, де у вас буде можливість обловити всі місця. Джигова ловля, твічинг, ловля на живця чи блешні – не важливо, яку приманку ви виберете, але досягнути успіху цілком можливо і спробувати варто.

Календар риболовлі на Січень 2021 року.

Отже, в січні риба себе буде вести наступним чином:

Найкращий кльов: 1, 12-15, 27-31
Хороший кльов: 4, 5, 11, 19, 20 і 24
Середній кльов: 2, 3, 16-18, 26
Не дуже сприятвилі дні: 6-10, 21-23, 25

Будьте обережні та вдалого улову в новому році!