Yento Fishing

Костюм Rapala Nordic Ice

Костюм Rapala Nordic Ice

Костюм Rapala Nordic Ice – це виключно теплий зимовий одяг, призначений для рибалок, мисливців і любителів активного зимового відпочинку. Він ефективно захищає господаря навіть у сильні холоди, витримуючи температури до -30 * С. Цю стійкість до впливу сильних морозів забезпечують унікальні матеріали, застосовані при його пошитті: зовнішня тканина костюма – Nylon / Oxford Shell, виготовлена за технологією “теплова пастка” з запатентованим зносостійким покриттям RAPALA X-Protect®.
“Дихаючий” матеріал костюму Rapala Nordic Ice відрізняється особливою міцністю та підвищеною водостійкістю. Інноваційний синтетичний утеплювач моделі забезпечує комфортні умови риболовлі навіть в сильний мороз при будь-якій вологості повітря. Особливістю костюма є те, що його матеріал не перешкоджає відведенню вологи, що виділяється тілом, з його поверхні. Це особливо важливо при активній риболовлі, коли рибалка, одягнений тепло і надійно, при цьому не боїться спітніти.
В комплект входять куртка і комбінезон. Лямки комбінезону відмінно регулюються, дозволяючи власникові максимально комфортно надіти його, підігнавши їх довжину “під себе”. Рукави і штанини костюму Rapala Nordic Ice відрізняє м’ягке облягання кінцівок. При цьому вони перешкоджають попаданню снігу і води під одяг, а також не дають крижаному вітру пробратися всередину. Це забезпечується, завдяки якісним застібкам-липучкам.
Куртка костюму має високий комір і глибокий капюшон з козирком. Костюм грамотно і продумано оснащений зовнішніми і внутрішніми кишенями, вони дуже зручні для зберігання різних рибальських аксесуарів, мають водонепроникні застібки та клапани. Застібки-блискавки, наявні на куртці і комбінезоні, надійно закриті широкими планками, що дає додатковий захист від вітру і виключає потрапляння всередину води. Наявність світловідбивних нашивок ззаду і спереду на куртці гарантує його власнику комфортну риболовлю навіть в темний час доби.
Костюм Rapala Nordic Ice досить об’ємний, що дозволяє надіти під нього ще кілька шарів одягу. При цьому, завдяки грамотному крою, він не сковує рухів.
Модель підійде людям різного віку і комплекції. Її наявність в екіпірувальному арсеналі, дозволить завжди бути впевненим у безпечному для здоров’я риболовлі навіть у найлютіші морози і вітру.

Компанія YENTO Fishing – ексклюзивний дистрибьютор продукції ТМ Rapala в Україні з 2017 року!