Yento Fishing

Місячний календар риболовлі на Серпень 2021 року.

Місячний календар риболовлі на Серпень 2021 року.

Риболовля в серпні зазвичай відрізняється кращим кльовом ніж в липні. Це пов’язано з тим, що температура води знижується і стає більш комфортною для риби. На початку місяця істотних змін ще немає, але з кожним днем повітря і вода стають все прохолодніші, вранці починають спостерігатися тумани і рясні роси. Риба, втомлена від нескінченної спеки, починає оживати, відчуваючи наближення осені, та стає настільки ненажерливою, що навіть у мирних представників ближче до осені прокидаються інстинкти хижаків. Дивно, але вони в деяких випадках трапляються на живця, який призначений для лову, наприклад, щуки. Вода більше не цвіте, підводні зарості рідшають, мальки, що підросли, стають складною здобиччю для хижої риби, тому у боротьбі за корм вона не проходять повз будь-якої наживки.

Місячний календар риболовлі на Серпень 2021 року.

Досвідчені рибалки кажуть, що в серпні опір риби при виведенні різко зростає. Вони не знають, чим можна пояснити цю особливість серпневої риболовлі, можливо з загальним збільшенням активності риби, але, так чи інакше, з цим доводиться миритися. Для цього в кінці літа слід використовувати більш міцні оснащення, особливо це стосується гачків і волосіні.

Одноклітинні водорості починають відмирати, осідати на дні водойми. У зв’язку з цим збільшується прозорість води, і рибам, для збереження життя в цей час, потрібно хороше маскування. Мешканці річок і озер проявляють небувалу обережність, зачаївшись у кущах та корчах, як на мілких ділянках водойми, так і на глибинах, тому слід звенути на це увагу.

Протягом доби в кінці літа риба здійснює короткі міграції. Вдень її можна знайти біля вирів із зворотною течією і гребель. Вночі ж риба виходить на мілину ближче до берега, який густо заріс травою. Загалом, щоб мати успіх на серпневій рибалці, краще вибирати досить глибокі місця, при цьому течія не повинна бути сильною. Вдалим часом для риболовлі буде як ранній ранок, день так і вечір.

У серпні відмінно ловляться хижаки, до яких відносяться окунь, щука і судак. Для вудіння цих видів риб використовується спінінг. В якості приманки вибирають воблери, блешні і віброхвости. Щука активно реагує на вертикальне блесніння. Але окуня любителі поплавкової вудки ловлять на малька.

Місячний календар риболовлі на Серпень 2021 року.

Поплавкова вудка також відмінно підходить для риболовлі на язя, ляща, карася, плотву і головня. Єлець і головень – це одні з улюблених видів риб для рибалок, які воліють ловити в проводку і нахлистом. Язь в цю пору відмінно клює на жабеня.

Місячний календар риболовлі на Серпень 2021 року.

Ще одна снасть, яка вважається популярною в серпні, це донка. В якості наживки в цей час найкраще використовувати приманки тваринного походження. Рослинні навряд чи зможуть задовольнити потреби риби, яка починає активно нарощувати жир.

Місячний календар риболовлі на Серпень 2021 року.

Отже, риболовля в серпні досить різноманітна та результативна, головне вірно підібрати спорядження до місця лову та виду риби.
А для того, щоб краще підібрати день та зробити похід на рибалку ще більш результативнішим пропонуємо скористатися деякими загальними порадами та місячним календарем на серпень 2021 року:

При високому Місяці риба клює краще, ніж при низькому;
На сході і заході Місяця улов буде хорошим;
Якщо атмосферний тиск постійний або повільно зростає, то улов обіцяє бути багатим;
Місяць, який світить на півдні, гарантує улов;
Активність риби збільшується на світанку, на заході місяця і в повний місяць;
Близький Місяць краще для риболовлі, ніж далекий;
Бибалка при північному вітрі мало результативна.

Найкращий кльов в серпні в наступні дні: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 18, 19, 20, 21 серпня;
Хороший кльов: 12, 17, 24, 25, 26 серпня;
середній кльов: 2, 9, 10, 11, 22, 23 серпня;
Мала ймовірність кльову: 1, 13, 14, 15, 16, 27, 28, 29, 30, 31 серпня.