Yento Fishing

Неочікуване придбання Pure Fishing компанії Svendsen Sport!

Неочікуване придбання Pure Fishing компанії Svendsen Sport!

Pure Fishing підтверджує неочікуване придбання компанії Svendsen Sport.

Неочікуване придбання Pure Fishing компанії Svendsen Sport!

Неочікуване придбання Pure Fishing компанії Svendsen Sport!

 

Відтепер такі відомі бренди придбаної компанії, як Savage Gear і Prologic є частиною найбільшого в світі бізнесу риболовецького спорядження!

Неочікуване придбання Pure Fishing компанії Svendsen Sport!

Неочікуване придбання Pure Fishing компанії Svendsen Sport!

Придбання компанією Pure Fishing Svendsen Sport, опубліковане декілька днів тому на веб-сайті Angling International, є четвертим придбанням за останні три роки, з тих пір, як вона знаходиться у власності приватної інвестиційної компанії Sycamore Partners. В свою чергу Svendsen Sport збільшив свій прибуток будучи у власності Maj Invest Equity, і мало хто в галузі очікував цього. І це є ще одним свідченням того, що в даній індустрії домінують впливові фінансисти та великі компанії, зокрема Rather Outdoors і Mustad, які фінансуються за рахунок прямих інвестицій. Придбання Svendsen Sport для Pure Fishing є ще одним важливим кроком у напрямку консолідації галузі, глобального охоплення та розширення своїх можливостей. Svendsen Sport вже встиг збільшити свій вплив у Європі, до того ж його бренд для вилову хижаків Savage Gear пробився на ринок США, перемігши в категорії жорстких приманок для прісної води на ICAST у 2017 році та в категорії м’яких приманок у морській воді в 2021 році.

Генеральний директор Pure Fishing Харлан Кент: У нас сміливі плани!

«Ми пишаємося тим, що до нашої родини Pure Fishing приєднався Svendsen Sport, з його портфоліо цікавих брендів, які активно розвиваються, та командою талановитих людей», — сказав виконавчий директор Pure Fishing Харлан Кент. «Такий вид спорту та відпочинку, як риболовля продовжує активно розвиватися в усьому світі, і придбання компанії з перевіреною репутацією дає нам додаткові можливості для позиціонування себе як світового лідера в галузі рибальського спорядження. Ми особливо раді талановитим колегам, які приєдналися до нас у результаті цього придбання. Наші плани як і раніше досить сміливі – продовжувати випускати нову привабливу продукцію по всьому світу, і з появою Svendsen Sport команда Pure Fishing стала ще сильнішою».

Генеральний директор Svendsen Sport Ганс Маасбол: Це продовжить нашу динаміку.

Ганс Маасбол, генеральний директор Svendsen Sport віддав належне своїй команді за «створення відзначених нагородами продуктів і створення провідних брендів на міжнародній платформі». «Ми пишаємося тим, що нам вдалося подвоїти оборот, перебуваючи в команді Maj Invest Equity» і водночас значно підвищити свою рентабельність. І ми особливо раді можливості приєднатися до Pure Fishing і використовувати ресурси, які вони можуть надати, що дозволить нам продовжити динаміку розвитку нашого бізнесу. Особливо приємно те, що вони так само високо цінують обслуговування клієнтів, як і ми».