Yento Fishing

“Незачіпляйки”

"Незачіпляйки"

Всі рибалки дбайливо і з особливою турботою ставляться до своїх приманок. З різного матеріалу, різного призначення, нові та супер сучасні, або вже досить подерті та ті, що неодноразово вступали в нерівний бій з хижаком – всі вони несуть однакову цінність для свого господаря. І, звісно, коли трапляється втрата приманки – це сприймається як особиста трагедія.

Ризик зачепитися в водоймищі завжди існує. Більшість втрат відбувається через те, що , наприклад, трійники, які так добре засікають рибу, так само добре чіпляються за гілки, траву, коряги та будь-що інше на дні. Особливо зараз, коли активно продовжується полювання на хижака, який любить нишпорити по заростях, ймовірність зачепитися та розірвати волосінь ще більша.

Тому ми хотіли б нагадати та порадити в таких випадках використовувати так звані «незачіпляйки», приманки, які здатні вийти в таких випадках «сухими з води». Слово “незачіпляйка” в багатьох рибалок асоціюється в першу чергу з силіконом та офсетом, хоча серед жорстких приманок також є достойні моделі, які можна поганяти серед корчів.

"Незачіпляйки"

Серед нашого асортименту дуже цікавою моделлю незачіпляйки є Rapala Minnow Spoon. Ідеї, використані в ній, є більш класичними. Ця приманка є гібридом між воблером та блешнею, з боковим розміщенням гачка. В якості захисту від зачепів та відбійника трави використана пружна пластинка, яка дивиться на жало гачка. Деякі моделі Minnow Spoon мають вбудовану шумову капсулу в корпусі, додатковий привабливий фактор для риби. Має довжину 6, 7 та 8 см та є тонучою. Анімація широкоамплітудна, гачок VMC.

"Незачіпляйки" "Незачіпляйки"

А також «незачіпляйки» від Kuusamo – блешні, що коливаються, з подвійним гачком VMC та вбудованими пластинами-відбійниками до кожного жала. Такі пластини допомагають чудово оминати всі перешкоди, разом з тим не перешкоджають ефективній підсічці щуки, адже хижачка легко продавлює щелепами ці пластини. Серед моделей такого зразка є блешня Rasanen – одна з найбільш уловистих блешень марки Kuusamo та класика цього виробника, що стала еталоном серед блешень. Та Professor – модель з неймовірно реалістичною грою, що чудово тримає течію. Поряд з класичною моделлю Professor, йде модель з вбудованою фірмовою гранованою червоною намистинкою, яка випромінює особливий блиск та є ефективною в каламутній воді.

З такими блешнями ви легко зможете обловити всі найскладніші місця в водоймищі і не залишитися без улову, а головне – не втратите свою дорогоцінну приманку, яка займе в вашій колекції своє почесне місце.