Yento Fishing

Новий бренд Rapala VMC Corporation – 13 Fishing!

Новий бренд Rapala VMC Corporation - 13 Fishing!

Раді повідомити, що компанія Rapala VMC Corporation поповнилася новим брендом рибацького спорядження – 13 Fishing, який був створений та розроблений в США!

У липні 2019 року Rapala VMC Corporation придбала 49% DQC International Corp – власника 13 Fishing – та уклала світову угоду про ліцензію та дистрибуцію продукції бренду, за винятком США. І зараз, після 12 місяців невтомної роботи розробників Rapala VMC та команди 13 Fishing з підготовки конкретних вудилищ, котушок та приманок для міжнародного ринку, корпорація Rapala VMC готова представити бренд всьому світу!

Незважаючи на досить незвичні часи, які ми зараз спостерігаємо, галузь рекреаційного рибальства спостерігає винятковий ріст у 2020 році, коли люди, внаслідок глобальної пандемії, знову відкривають для себе або випробовують нові види відпочинку на свіжому повітрі! Rapala VMC зазначає, що міжнародний запуск 13 Fishing був зустрінутий винятково позитивним ентузіазмом та позицією «make your own lucky» – «створи свою вдачу», яку представляє бренд, надаючи свіжий ковток повітря та відкидаючи тезу, що зараз історично важкий час для прориву.

Новий бренд Rapala VMC Corporation - 13 Fishing!
«Ми раді представити світовій аудиторії 13 Fishing», – сказав Ярі Кокконен, директор відділу росту та інновацій у Rapala. «13 Fishing» нагадує нам про те, що таке риболовля. Справа не в кількості кулькових підшипників, або якомусь новому вишуканому покритті котушки, яке важко пояснити. Мова про те, щоб вийти на зовні і кинути виклик собі – покластися на свої почуття!

Нетрадиційний підхід до розробки продуктів є однією з багатьох речей, які відрізняють 13 Fishing. Популярність бренду зросла, оскільки він застосував те саме нестандартне мислення до різних видів рибальства, особливо до північноамериканського ринку «басів». Зараз, завдяки найширшій дистрибуційній та маркетинговій мережі у цій галузі, корпорація Rapala VMC глобалізує 13 Fishing.

«Команда розробників 13 Fishing – це група шалено-пристрасних рибалок, які мають ненаситний апетит до подолання бар’єрів», – додав Енріко Равенні, віце-президент та керівник міжнародного відділу вудилищ, котушок та волосіні корпорації Rapala VMC. «Ми розробляємо продукцію з любов’ю до риболовлі, перш за все – жодних хитрощів, просто чиста продуктивність. І з’ясували, що споживчий та роздрібний попит на вудилища, котушки та приманки від 13 Fishing вражає, і не тільки всередині Північної Америки, а й за її межами. Наші найбільші постачальники повністю заброньовані в найближчому майбутньому, без ознак уповільнення. Роздрібні магазини в Європі прагнуть якомога швидше зарезервувати широкий асортимент 13 Fishing з високим рівнем попередніх замовлень у деяких регіонах». Равенні додав, що Rapala має намір ще більше прискорити вихід 13 Fishing на міжнародний ринок в 2021 році та збільшити асортимент вудилищ та спінінгових котушок, і без того широкої лінійки пропозицій, задля забезпечення постійно зростаючого попиту.

Від себе додамо, що продукція бренду 13 Fishing – це справжня американська якість, поруч з якою враховані всі відмінності та потреби європейського ринку. З нетерпінням чекаємо прибуття 13 Fishing в Україну, щоб з великим задоволення, на правах ексклюзивного представника, презентувати дану продукцію нашим партнерам!

Слідкуйте за нашими анонсами!