Yento Fishing

Новий воблер Rapala Shadow Rap® Solid Shad!

Новий воблер Rapala Shadow Rap® Solid Shad!

Лайтова модель воблера Shadow Rap® Solid Shad – новинка 2021 року від Rapala. Shadow Rap® Solid Shad при довжині 5 см та вазі 5.5г є чудовим універсальним варіантом для весняного, літнього та осіннього полювання на хижака, при чому будь-якого. Відмінно себе показує в різних водоймах як з бурхливою течією так і в стоячій воді. Робоча глибина цього малюка від 0,9 до 1,2м.

Новий воблер Rapala Shadow Rap® Solid Shad!

Дана модель має відмінний збалансований дизайн для далекого та точного закидання. Створений відносно важким, Solid Shad здатен швидко занурюватися на потрібну глибину та залишатися в зоні клювання під час всієї проводки. Воблер Shadow Rap® Solid Shad при рівномірній проводці має плавну змієподібну гру, а при твічінгу створює різкі, рвані рухи, копіюючи раненого малька. Якісна будова воблера дозволяє йому зберігати чудову гру навіть при найшвидшій течії чи проводці. А кольорова гама, яка в більшості складається з природніх відтінків та узорів, приємно здивує своїм різноманіттям. До того ж, всі моделі всередині під корпусом мають фольговані вставки, які створюють додаткові привабливі відблиски. Оснащений Solid Shad, як і всі воблери Rapala, кращими французькими гачками VMC Black Nickel.

Новий воблер Rapala Shadow Rap® Solid Shad! Новий воблер Rapala Shadow Rap® Solid Shad!

Загалом, всі добре знають, що Rapala є беззаперечним лідером у виготовленні тролінгових воблерів, а модель воблера Shadow Rap® Solid Shad є доказом того, що компанія може створювати і якісні кастингові моделі, які легко конкурують з типовими японськими воблерами.

Новий воблер Rapala Shadow Rap® Solid Shad!

Запитуйте нову модель воблера Rapala Shadow Rap® Solid Shad в магазинах наших постійних клієнтів, вказаних на сайті.

Компанія Єнто Фішінг є єдиним ексклюзивним представником продукції Rapala в Україні.