Yento Fishing

Новинка 2020 Rapala X-Rap Haku

Новинка 2020 Rapala X-Rap Haku

ОСОБЛИВИЙ ПРОДУКТ: X-Rap Haku

Представлений шведським  чемпіоном з ловлі щуки Мікко Сеппанен.

Це відео, зняте в спокійних озерах Швеції, розкаже вам про новий джеркбейт X-Rap® Haku від Rapala, де представлена ​​наша фірмова система титану 3R “Rapala® Release Rig”. Побачте приманку в дії, при ловлі риби, і дізнайтеся улюблені 3 способи Мікко ловити  на цю унікальну приманку.

 X-Rap® Haku, збудований для сильної риби, оснащений фірмовою системою титану 3R «Rapala® Release Rig» Rapala®. Повільно занурюючись, приманка X-Rap® Haku Glide може бути представлена великим розмаїттям технік ловлі, які дуже прості та ефективні при ловлі риби. Заманлива, ковзаюча гра може бути створена або посмикуванням для швидшого повороту приманки, або методом зупинки та руху для плавного, більш довгого ковзання.

 Що таке система 3R?

3R Система “Rapala® Release Rig” вбудована в приманку з позиціонуванням без зачіплення. Після встановлення гачка, затискач у хвості звільняє спорядження від тіла, виключаючи будь-які важелі, якими риба може скористатися, щоб вирватися. Робоча установка виконана з титанового дроту в 100 фунтів, міцного з’єднувального кільця, високоміцних розділених кілець і преміальних гачків з високим вигином VMC® Coastal Black®. Установка 3R також спрощує зняття гачків.