Yento Fishing

Новинка 2022 блешня Rapala Harmaja!

Новинка 2022 блешня Rapala Harmaja!

Нова блешня Rapala Harmaja – це виклик для великої здобичі! Ця унікальна приманка має, на перший погляд, незвичну офсетну форму з цікавим вигином у вигляді кута з однієї сторони. Насправді, така будова блешень може бути добре відома рибалкам більш старшого покоління, так як була досить популярна в 90-х роках минулого сторіччя. Але зараз Rapala, створюючи блешню Harmaja, вдосконалила її форму, зробила більш сучасною та надала їй яскравого HD забарвлення.

Новинка 2022 блешня Rapala Harmaja!

Блешня Harmaja має гарну аеродинаміку, летить далеко та точно. До того ж, на неї легко ловити, не потрібно застосовувати складні техніки, достатньо закинути та вести на повільній проводці. Rapala Harmaja «ловить» під час всього перебування у воді, починає працювати з моменту попадання у воду, адже просто падаючи на дно вона привабливо «пурхає», створюючи високочастотні коливання. Дайте цій блешні зануритися досить глибоко, а потім починайте повільно підмотувати з невеликими зупинками та прискоренням і повірте, якщо поряд буде щука, вона обов’язково «вдарить»! Адже при проводці, завдяки своїй унікальній будові, ця приманка створює досить різноманітну гру з широкими амплітудними рухами хвостової частини.

Новинка 2022 блешня Rapala Harmaja!

Нова блешня Harmaja в першу чергу розрахована на велику здобич, тож має міцний металевий корпус, якісне забарвлення та надійні нікелеві гачки французького виробництва VMC® Black Nickel Treble Hook. Доступна дана модель в розмірі 11,6cm, вагою 31g.

Новинка 2022 блешня Rapala Harmaja!

Новинка 2022 блешня Rapala Harmaja!

Модель блешні Rapala Harmaja вже на складі! Запитуйте про наявність в магазинах наших партнерів, які вказані на нашому сайті.