Yento Fishing

Новинка: алюмінієві блешні від KUUSAMO!

Новинка: алюмінієві блешні від KUUSAMO!

Фінська компанія KUUSAMO – приклад ідеальної моделі сімейного бізнесу, коли з покоління в покоління передаються знання, вміння, шанобливе ставлення до природи і, звичайно ж, любов до риболовлі.

Принцип компанії не змінний вже десятиліття – випускати приманки виняткової якості і уловистості. Такі, які з року в рік будуть затребувані рибалками та не втрачатимуть популярності. Поряд з тим, компанія завжди вдосконалює свої вироби, помічає потреби ринку та має що запропонувати та чим здивувати.

Цього разу зміни торкнулися легендарних блешень від KUUSAMO «Räsänen» та «Lätkä». Поряд з класичними моделями з латуні, компанія створила ці приманки в алюмінієвому варіанті!

 

Новинка: алюмінієві блешні від KUUSAMO!

Новинка: алюмінієві блешні від KUUSAMO!

Неперевершена блешня KUUSAMO «Räsänen», тепер при розмірі 50мм, важить всього 5г! Завдяки такому виконанню вона має просто дивовижну, магічну гру при зануренні! Чудово працює, коли риба пасивна та їй потрібно значно більше часу, щоб атакувати приманку. Поряд з класичними моделями, випускаються блешні, оснащені легендарною, запатентованою червоною намистинкою, яка при повільному зануренні призводить ще яскравіший ефект, виблискуючи своїми гранями.

Дана алюмінієва модель розроблена для риболовлі на більш мілководних водоймищах чи затоках, добре себе зарекомендувала при тролінгу. Але чудово справиться і в якості приманки при вилову на льоду! Стане по-справжньому незамінною при полюванні на окуня.

Новинка: алюмінієві блешні від KUUSAMO!

«Lätkä», при своій довжині 70мм, в алюмінієвому варіанті важить всього 6г. Так само як і «Räsänen» створює чудову, магічну гру при зануренні, привертаючи увагу найпасивнішого хижака. При тестуванні виявилася дуже ефективною в льодовій риболовлі. Ідеальний варіант для зимової щуки!

Алюмінієві блешні«Räsänen» та «Lätkä» від KUUSAMO, не дивлячись на свою тендітність, мають досить міцний сплав, якісні, добре заточені сталеві гачки та чудово справляються з натиском риби в межах заданих характеристик. А яскраві, уловисті кольори даних моделей є ще одним важливим фактором у виборі саме цих приманок!

За наявністю даних моделей, або для попереднього замовлення звертайтеся за нашими контактами, вказаними нижче.