Yento Fishing

Новинки 2021 від Dynamite Baits!

Новинки 2021 від Dynamite Baits!

З настанням нового року нарешті прийшов час поговорити про цікаві новинки від британського бренду Dynamite Baits – одного зі світових лідерів по виготовленню харчування для вилову коропа.
Команда від Dynamite наполегливо працювала протягом останніх кількох місяців, щоб представити вам безліч нових зразків на 2021 рік!

Почнемо з плаваючих бойлів pop-aps та wafters. Тепер ви знайдете дані приманки в оновленій упаковці, та в розмірах: поп-апи – 12, 15 та 20 мм, вафтерси – в розмірі 14 мм. А головне, ви зможете спробувати ці приманки в двох нових, але класичних для Dynamite ароматах – Tutti Frutti (тітті фрутті) та Squid & Octopus (кальмар та восьминіг) , а також двох вже існуючих – Mulberry Florentine (шовковиця флорентійська) та Pineapple & Banana (ананас та банан). Плаваючі бойли від Dynamite – прекрасно збалансовані приманки, які ідеально підходять для безлічі коропових монтажів, чудово працюють і як окрема приманка. З огляду на яскравий візуальний ефект, приманки підійдуть для використання в будь-яких водних умовах. Яскраві, еластичні, супер плавучі бойли з надзвичайно привабливим ароматом та смаком, підсиленим ефірними оліями, такі, що вам й самим захочеться їх з’їсти!

Новинки 2021 від Dynamite Baits! Новинки 2021 від Dynamite Baits!

Також, раді представити нові бойли серії Big Fish! Ліквід Sweet Tiger (солодкий горіх) став таким успішним, що на його основі вирішили створити нові бойли! Оскільки кукурудза є надзвичайно привабливою для коропа то її також додали до складу. Тепер новинка Sweet Tiger & Corn чудово доповнює асортимент всієї лінійки Big Fish. Дані бойли дуже поживні та добре збалансовані, містять велику кількість протеїну, легко засвоюються, мають в складі риб’ячий жир і амінокислоти. Як і всі інші бойли Big Fish, нові бойли Sweet Tiger & Corn ви зможете придбати в пачці по 5 кг та 1,8 кг, розміром як 15, так і 20 мм. Як частина асортименту, в лінійку “Sweet Tiger & Corn” входять плаваючі бойли (pop-aps), тверді приманки (Hard Hookbaits), донна підгодовувальна суміш для фідерного вилову та суміш для зіг рігу (Zig Rig).

Новинки 2021 від Dynamite Baits!

Новинки 2021 від Dynamite Baits!

Багато шанувальників твердих бойлів для наживлювання (Hard Hookbaits) запитували про конкретні за розміром приманки в окремій тарі, тому команда Dynamite вирішила внести зміни і тут. Замість одніє тари з приманками змішаних розмірів, як це було в 2020 році, кожен із ароматів матиме два варіанти пакування. В одній тарі тепер приманки розміром лише 20 мм, а в іншій – приманки по 14-15 мм. Що стосується асортименту смаків твердих бойлів, то цього року ми його значно розширили, тепер, окрім звичних MTN, Robin Red, Crave, The Source, Complex-T, ви також зможете придбати дані бойли зі смаками-бестселлерами від Dynamite – Hot Fish & GLM, Squid & Octopus, Mulberry & Plum, Red-Amo та новим смаком 2021 року Sweet Tiger & Corn! Також, зверніть увагу, що такі смаки, як MTN, Red-Amo, Crave, The Source, Complex-T доступні в розмірах 14-15мм та 20мм відповідно, а приманки з ароматами Hot Fish & GLM, Squid & Octopus, Mulberry &Plum, Robin Red та Sweet Tiger & Corn лише в розмірі 20мм!

Новинки 2021 від Dynamite Baits!

Також, Dynamite Baits порадував новими вовсерсами (Wowsers) яскраво-жовтого кольору! Надзвичайно помітні, надзвичайно привабливі приманки з таким же яскравим смаком та ароматом! Жовтий ES-F1 поповнює ряди включно з рожевим, фіолетовим, оранжевим та білим. Кожен колір має свій унікальний секретний аромат, створений з використанням ефірних масел. Відмінно підходить для фідерної риболовлі, риболовлі з використанням ваглерів чи зіг рігу. Разом з новим жовтим, кожен колір серії тепер буде доступний у новій 5-міліметровій версії, що доповнює поточні версії 7 та 9 мм!

Новинки 2021 від Dynamite Baits! Новинки 2021 від Dynamite Baits!

Перевірений та добре відомий смак в підгодовуванні коропа «Chocolate Orange» (шоколадний апельсин) тепер доступний і в Dynamite Baits в серії Big Fish, в упаковці вагою 1.8 кг. Темна, липка та солодка, ця «прикормка» є ідеальною для підгодовування, особливо в теплі місяці, коли ціллю є велика риба. Також, тепер є ліквід серії XL зі смаком Chocolate Orange, який стане чудовим доповненням до вашого нового підгодовування та додасть миттєвого імпульсу вашому міксу.

Новинки 2021 від Dynamite Baits!

Серед ліквідім XL аромат «Chocolate Orange» не єдина новинка. Тепер ви зможете порадувати вашу здобич неперевершеним смаком Cheese & Garlic ( сир та часник) та Sweetcorn & Hemp (солодка кукурудза та конопля).

Новинки 2021 від Dynamite Baits!

І ще одна цікава новинка – кукурудза в зручній вакуумній упаковці, готова до вживання! Всі ми знаємо, що солодка кукурудза – улюблений прикорм для більшості видів великої риби. Дана приманка може використовуватися не тільки в якості підгодовування, але і як насадка, так як всі ядра ретельно відібрані спеціально для надійної фіксації на гачку або на волосяному монтажу. Представлена в чотирьох кольорах і смакових варіантах: F1 Sweet, Match (Super Sweet), Scopex і Krill. Вага кожної упаковки – 250г.

Новинки 2021 від Dynamite Baits!

Надходження нової продукції очікуємо вже в березні. Слідкуйте за нашими анонсами!

Компанія Єнто Фішінг є офіційним представником продукції бренду Dynamite Baits в Україні.