Yento Fishing

Новинки Dynamite Baits 2022

Новинки Dynamite Baits 2022

Всі шанувальники британського харчування для вилову коропа Dynamite Baits з нетерпінням чекають кінця року, коли Dynamite представить свої новинки на наступний сезон. Не став винятком і цей рік! Ми з задоволенням розповімо вам про всі зміни в асортименті, адже розповісти нам є про що!

Отже! Найперше, хотілося б порадувати тих карперів, які часто натякали на відсутність 12-ти міліметрових поп-апів серед деяких смаків. Dynamite, звісно, дослухався і вже з наступного року ви зможете придбати свої улюблені The Source, Complex-T, Monster Tiger Nut та Monster Tiger Nut Red-Amo в розмірі 12 mm! Тепер навіть найобережніший короп не зможе втриматися перед вашою вишуканою приманкою!

Новинки Dynamite Baits 2022Новинки Dynamite Baits 2022

Наступним хітом, на наш погляд, стало введення в асортимент наживок з відбірного цільного тигрового горіха та арахісу, з підсиленим та насиченим смаком, завдяки консервуванню у власному сиропі з додаванням цукру! Натуральні наживки консервуються та зберігаються в спеціальних пластикових пляшках, які допомагають зберегти всі натуральні мікроелементи та поживні речовини без додавання штучних консервантів. В банці об’ємом 500ml ви знайдете подан 200 відмінних, відбірних, готових наживок. В асортименті є очищений тигровий горіх світлого кольору у власному солодкому сиропі, темний тигровий горіх у шкірці, очищений тигровий горіх надзвичайно великого розміру для водойм з великою кількістю мілкої риби та відбірний арахіс, приготований у солодко-солоному сиропі!

Новинки Dynamite Baits 2022

Новинки Dynamite Baits 2022
Всі ми добре пам’ятаємо минулорічний новий смак SWEET TIGER & CORN, який дійсно став дуже популярним серед наших карперів. Dynamite, враховуючи попит, вирішим ввести в асортимент зручну упаковку бойлів вагою 1кг в звичних розмірах 15 та 20mm. А також, увага, в асортимент лінійки був введений і ліквід атрактант SWEET TIGER & CORN! Він був створений на базі всім вам відомого і вкрай популярного преміум ліквіду Sweet Tiger, має солодкий горіховий смак з ніжними кремовими нотками. Ідеально підійде до вищезгаданих бойлів та різноманітних сумішей, адже чудово доповнює та підсилює аромат. Є ПВА-позитивним, випускається в пляшці об’ємом 500ml.

Новинки Dynamite Baits 2022
До речі, наступний рік буде врожайним на новинки серед ліквідів Dynamite Baits! І наступним хотілося б розповісти про ліквід-екстракт серії Evolution з екстрактом тунця та креветки. Ви вже добре знаєте про олії даної серії і ми віримо, що новий екстракт стане не менш популярним. Адже важлива особливість Evolution Tuna Extract та Evolution Shrimp Extract – це концентрована, густа, клейка консистенція з максимальним вмістом атрактантів, збагачена екстрактом тунця або креветки з попередньо переробленим білком для кращого вивільнення протеїнів. Даний ліквід чудово підійде для насичення ваших насадок та додавання в сухі суміші, є ПВА-позитивним та випускається в пляшках по 500ml.

Новинки Dynamite Baits 2022
Наступна новинка – це два ліквіди серії Zig Oil зі смаками Fish та Nut. Перша насичена великим вмістом натульного риб’ячого жиру, а друга – олією горіха. Дані ліквіди призначені для використання в оснастці Zig Rig, адже їхній склад допомагає розповсюджуватися аромату на велику площу, через товщу води та залучати рибу здалеку. Об’єм – 1L.

Новинки Dynamite Baits 2022
І хотілося б завершити серію новинок серед ліквідів однією з топових позицій в наступному році – ліквідом з серії преміальних рідких кормів BELACHAN PREMIUM LIQUID CARP FOOD! Так, тепер і Dynamite має в своєму асортименті класичний та найбільш поширений натуральних ароматизатор, який застосовується при короповому лові. Виготовлений з дованням кращої пасти криля, ферментований, чудово розчиняється у воді, має високий вміст амінокислот та білка та якнайкраще збуджує апетит у риби! Доведено, що смак BELACHAN відмінно працює з різними смаками, значно підсилюючи їх та створюючи сильний післясмак. Випускається BELACHAN PREMIUM LIQUID CARP FOOD, як і решта ліквідів даної серії, в пляшках об’ємом 1L.

Новинки Dynamite Baits 2022
Dynamite вирішив не зупинятися лише на ліквіді зі смаком BELACHAN і створив приманки для вилову сома BELACHAN CATFISH BAIT HOOK PELLETS, які однаково ефективно працюють на стоячих водах і річках, мають надзвичайно гострий з дуже повільним вивільненням аромат. Ці наживлювальні пелетси мають натуральний темний колір «belachan», виразний різкий запах і солоний смак креветок. Розміри 22 та 30mm. Також, в дану серію додано флуоресцентні поп-апи BELACHAN яскравого помаранчевого кольору (22 mm) та густий клейкий діп з ще більш вираженим ароматом «belachan».

Новинки Dynamite Baits 2022 Новинки Dynamite Baits 2022Новинки Dynamite Baits 2022
Щодо нових смаків, то ми маємо ще один сюрприз! Тепер в асортименті бойлів серії Carp Tec є бойли зі смаком гострої ковбаски CARPTEC SPICY SAUSAGE BOILIES. Розроблені на основі кращих інгредієнтів та з додавання лише натуральних ароматизаторів та атрактантів, ці бойли стануть відмінним доповненням до «м’ясних» бойлів Source та Complex-T, та однозначно привернуть увагу коропа яскравим ароматом та своєю гостротою. Пакування бойлів по 1kg розміром 15 та 20mm, та по 2kg розміром 15 та 20 mm, до того ж, в 2-х кілограмових пакетах ви знайдете поп-апи відповідного нового смаку SPICY SAUSAGE.

Новинки Dynamite Baits 2022
Щодо сухих підгодовувальних сумішей, то Динаміту і тут є чим здивувати в наступному році. Досить популярна лінійка підгодовувальних сумішей SWIM STIM тепер доповнена «прикормкою» для фідерного лову SWIM STIM FEEDER GROUNDBAIT. Маючи в своєму складі рибне борошно та частинки корму більшого розміру, ця суміш добре залучатиме рибу до місця лову. Фасування в пачках по 1.8kg, має класичні смаки для даної серії Betaine Green, Red Krill та F1 Sweet.

Новинки Dynamite Baits 2022Новинки Dynamite Baits 2022
І на останок ще одна новинка! Всім відома та популярна суміш Marine Halibut Groundbait тепер з додаванням солодкого рибного борошна! Солодка версія Marine Halibut має підвищений вміст рибного борошна, білка, частинки перемеленого морського палтуса та відповідні перемелені гранули і, звісно, новий солодкий ніжний смак!

Новинки Dynamite Baits 2022
Ми впевнені, серед такого різноманіття новинок вам обов’язково буде що обрати і особисто протестувати!
Нове надходження продукції Dynamite Baits з усіма вище згаданими новинками очікуємо в лютому/березні наступного року. Про наявність запитуйте в магазинах партнерів, вказаних на нашому сайті.