Yento Fishing

Прес реліз від ТМ Carp Spirit

Прес реліз від ТМ Carp Spirit

Роб Х’юз приєднується до Carp Spirit!
Один з найвідоміших представників риболовної братії Роб Х’юз приєднується до Carp Spirit!

Тренер національної збірної Англії з коропової ловлі, телеведучий, знаменитий і всесвітньовідомий серед рибалок Роб Х’юз вирішив приєднатися до команди Carp Spirit, що принесе багатий досвід та допоможе створити якісний контент.
Окрім свого всебічного вміння та досвіду в риболовлі, здобутих за понад 27 років роботи в риболовній галузі, Роб також принесе із собою багатство знань про продукцію, оскільки Carp Spirit і надалі буде пропонувати рибалкам інноваційні та високоякісні продукти .
Будучи вже членом родини Dynamite Baits і добре знаючи, що може запропонувати Carp Spirit, рішення Роба приєднатися до сестринського бренду було легким. Він сказав: «Після багатьох років роботи в Fox я відчув, що прийшов час почати щось свіже, і, знаючи про бренд протягом декількох років, мене дуже вразив не тільки широкий спектр продуктів Carp Spirit, але і їхні амбіції стати головним гравцем у світі карпятників. Якість їхньої продукції відповідає духу Dynamite, і я дуже сподіваюся допомогти формувати майбутнє Carp Spirit і співпрацювати з пристрасним колективом у захоплюючий для бренду час.”
Бренд-менеджер ТМ Carp Spirit, Албан Шуаньє додав: «Завдяки своєму досвіду, захопленню спортом та знанням галузі, Роб чудово працює задля Carp Spirit і допоможе нам принести чудовий контент карпятникам у всій Європі, а також чудові продукти!”

YENTO FISHING офіційний ексклюзивний дистрибьютор ТМ Carp Spirit в Україні!