Yento Fishing

Рапала представляє новий Sufix Recycline: “Це справді чудовий крок, який ми зробили!”

Рапала представляє новий Sufix Recycline: "Це справді чудовий крок, який ми зробили!"

Sufix, бренд волосіні, що належить Rapala VMC, запускає першу у світі моноволосінь, повністю виготовлену з переробленого матеріалу!

Розробка новаторського моноволокна зі 100% переробленого рецикліну (відходів, які підлягають повторному використанню) є позитивним кроком на шляху до реалізації нещодавно випущеної стратегії стійкого розвитку корпорації Rapala VMC, яка передбачає перехід на виробництво екологічно чистої продукції та максимальне використання нешкідливих матеріалів задля збереження довкілля та покращення екологічної ситуації в світі в цілому, наскільки це можливо. У рамках першого в галузі партнерства, італійська компанія Aquafil з виробництва синтетичних волокон та полімерів, погодилася на ексклюзивне постачання регенерованого нейлонового продукту «econyl» для компанії Sufix для виробництва волосіні.

Econyl вже досить широко використовується в індустрії моди. Це 100% регенерований нейлон, який виготовлений із комбінації відходів, таких як рибальські тенета, витягнуті безпосередньо з океанів та морів, нейлон з промислових відходів та нейлон, використаний у побуті.

Рапала представляє новий Sufix Recycline: "Це справді чудовий крок, який ми зробили!"

Танелі Вяйсанен, менеджер з досліджень та сталого розвитку компанії Rapala, заявив Angling International: «На розробку мононитки з рецикліну пішло два роки, і це чудовий приклад наших зусиль в цьому напрямку. Наша спрямованість на оптимізацію виробництва та виробничих матеріалів є одним із наріжних каменів даної стратегії. Це той світ, який ми хочемо створити для рибалок – чудова високоякісна продукція, що виробляється екологічно безпечно, використовуючи перероблену сировину, та відпочинок на відкритому повітрі в більш зеленому та чистому середовищі».

Рапала представляє новий Sufix Recycline: "Це справді чудовий крок, який ми зробили!"

«Розробка таких продуктів, як Sufix Recycline Monofilament, ніколи не буває легкою, але ми зробили потрібний крок. Є багато речей, які потрібно врахувати, починаючи з придбання відповідної сировини. Але в той же час існують компроміси, на які ми ніколи не підемо – це висока якість продукції Rapala VMС, яка повинна залишатися незмінною».

«Наші висококваліфіковані співробітники готові вивести на ринок набагато більше екологічних продуктів, щоб приєднатися до моноволокна Sufix Recycline. Ми будемо поступово поширювати свою стратегію на інші бізнес-підрозділи. В рамках цього процесу ми детально оцінюємо асортимент, щоб зрозуміти, яку ще продукцію ми можемо зробити більш зеленою».

Енріко Равенні, виконавчий віце-президент Рапали, керівник APAC і керівник Global Rod, Reels and Lines, заявив, що сировина для Recycline Monofilament постачається фактично єдиною компаній в Європі, яка здатна надати використаному нейлону нового значення, регенеруючи його у такий собі новий бренд. “Ми завжди стежимо за новими технологіями та можливостями виробництва, перевіряємо інші перероблені або природні матеріали, і, можливо, скоро повідомимо вам і інші хороші новини”, – сказав він.

Матеріал викладено на основі статті журналу Angling International.