Yento Fishing

Rapala VMC купує компанії Okuma в Європі та Росії!

Rapala VMC купує компанії Okuma в Європі та Росії!

Корпорація Rapala VMC декілька днів тому оголосила про придбання всесвітньо відомої торгової марки Okuma в Європі та Росії та пов’язаних з нею прав власності. Okuma погодилася передати ці підприємства за 8 мільйонів доларів.

Одночасно Rapala VMC та Okuma домовились укласти угоду про поставку фірмових котушок та вудилищ Okuma. Компанія Rapala певною мірою розпочне з продажу продукції Okuma в окремих європейських країнах вже у цьому 2021 році, але масштабний запуск оновленої європейської та російської торгових марок Okuma відбудеться в 2022 році.

Завдяки поєднанню інноваційних та виробничих можливостей Okuma з потужним маркетингом, знаннями клієнтів та можливістю просування продукції Rapala VMC, буде створена міцна платформа для майбутнього росту бренду Okuma в Європі та Росії, йдеться у повідомленні. Але ця комбінація не впливатиме на діяльність компанії Okuma за межами Європи та Росії.

Тайванська “Окума” була створена приблизно 30 років тому Чарльзом Чангом. Компанія має виробничі потужності та науково-дослідні центри на Тайвані та в Китаї. Okuma повністю володіє дистриб’юторськими компаніями в США та Японії. На багатьох останніх виставках ICAST та EFTTEX Okuma виборола звання «Найкращий в своїй категорії» і по праву визнана одним з лідируючих гравців у світовому бізнесі вудилищ та котушок. Поточні продажі дистриб’ютора Okuma в Європі та Росії за оптовою вартістю перевищують 10 мільйонів євро.

Rapala VMC купує компанії Okuma в Європі та Росії!

Рапала каже, що асортимент продукції Okuma дуже підходить для європейського та російського стилів риболовлі, і Okuma стане флагманським брендом в сучасному європейському асортименті продукції Rapla VMC. Разом з брендом 13 Fishing та іншими брендами корпорації, Rapala VMC Group зможе надати вражаючу пропозицію продукції та стане виграшною платформою в регіоні. Крім того, Rapala VMC планує внести потужні маркетингові інвестиції, щоб підтримати бренд Okuma на шляху його зростання.

«Rapala VMC вважається найсильнішою дистрибуційною компанія в нашій галузі, що має найширшу та найсильнішу клієнтську базу в Європі. Там, де Okuma досягає успіху в інноваціях та виготовленню надсучасної продукції, Rapala VMC досягає успіху у створенні брендів, маркетингу, операціях та обслуговуванні споживачів. Я впевнений, що Rapala VMC дуже добре подбає про бренд Okuma та поточних клієнтів Okuma в регіоні. Можливість приєднатися до Rapala VMC в Європі та Росії дозволить Okuma зосередитись на своїх основних сильних сторонах виробництва та інноваціях. Цей шлюб пришвидшить ріст фірмового бізнесу Okuma, а також підвищить обізнаність та силу бренду Okuma серед споживачів у всьому світі», – говорить Чарльз Чанг, голова та засновник Okuma Fishing Tackle Co.Ltd.

У своєму повідомленні на фондовій біржі Ніколас Варчаловскі, президент і генеральний директор корпорації Rapala VMC, сказав: «Це угода, про яку мріють як Okuma, так і Rapala VMC. Чарльз Чанг та його команда проробили чудову роботу з розбудови бренду та асортименту товарів Okuma до високого комерційного рівня Rod & Reel, здатних боротися за значну частку ринку в категоріях вудилищ і котушок в Європі. Підкріпивши бренд значним збільшенням маркетингових інвестицій, Rapala та наші відділи продажів готуються представити у 2022 році всім європейським магазинам рибальського спорядження вражаючий асортимент продукції Okuma, який дозволить роздрібним продавцям заробляти солідну маржу, а споживачі зможуть дізнатися більше про бренд Okuma. Наш новий виробничий центр PD&I вудилищ та котушок на Тайвані, Тайчжун, очолюваний Енріко Равенні, буде тісно співпрацювати з командою PD Чарльза Чанга для розширення асортименту продукції Okuma в Європі, ми для цього бачимо всі можливості».

Крім того, Rapala VMC ініціює проведення перемовин з Shimano Europe BV щодо припинення дистрибуції фірмової продукції Shimano та спільного володіння дистрибуційними компаніями Rapala VMC, розташованими в Росії, Казахстані, Чехії, Білорусі, Угорщині, Румунії та Хорватії.