Yento Fishing

«Риболовля в пріоритеті»: «Pure Fishing» негайно відпускає щойно придбані мисливські бренди «Plano».

«Риболовля в пріоритеті»: «Pure Fishing» негайно відпускає щойно придбані мисливські бренди «Plano».

Pure Fishing Inc., найбільша у світі компанія з продажу рибальського спорядження, завершила покупку Plano Synergy Holdings Inc.

«Риболовля в пріоритеті»: «Pure Fishing» негайно відпускає щойно придбані мисливські бренди «Plano».Також, в рамках завершення угоди, компанія Pure Fishing підтвердила, що здійснила продаж брендів для стрільби з лука, мисливських товарів та аксесуарів Plano Synergy компанії GSM Outdoors, що є лідером на ринку мисливської, спортивної стрільби та аксесуарів для активного відпочинку в складних умовах.

«Риболовля в пріоритеті»: «Pure Fishing» негайно відпускає щойно придбані мисливські бренди «Plano».

Pure Fishing зберігає за собою право власності на знакові бренди Plano та Frabill, щоб посилити позицію компанії на світовому ринку рибальського спорядження. Як і право власності на склади Plano та бренди Creative Options та Caboodles.

Це стратегічне придбання для Pure Fishing – третє за останні два роки, що належить приватній інвестиційній компанії Sycamore Partners.

«Це придбання дозволяє Pure Fishing продовжувати розвивати та посилювати свої провідні позиції в галузі риболовецької промисловості, яка залишається пріоритетом для компанії», – сказав генеральний директор Pure Fishing Харлан Кент. «Продаючи торгові марки для стрільби з лука та мисливських товарів компанії GSM Outdoors, яка вже є лідером у галузі мисливського спорту та активного відпочинку, ми створили чудове поєднання брендів для обох компаній, що дозволяє кожному з нас відігравати свою власну унікальну роль на ринку».

Купуючи бренди для стрільби з лука та мисливських товарів Plano Synergy, компанія GSM Outdoors додає такі імена, як Wildgame Innovations, Ameristep, Tenzing, Zink, Halo Optics, Flextone, Avian X, Evolved, Barnett та Zero Trace до свого існуючого портфоліо з 33 брендів на мисливські та стрілецькі тематики. Це стратегічне придбання є четвертим для GSM Outdoors в межах партнерства з Gridiron Capital.

Матеріал викладено на основі статті журналу Angling International.