Yento Fishing

Shimano Europe переходить на власні дистриб’юторські мережі в 16 країнах.

Shimano Europe переходить на власні дистриб'юторські мережі в 16 країнах.

Всі ми добре знаємо, що корпорація Rapala VMC понад 20 років була офіційним представником та дистриб’ютор продукції бренду Shimano в Європі. Але декілька днів тому Shimano Europe оголосила про відкриття власних каналів дистрибуції для своєї продукції у 16 європейських країнах. Попередня ексклюзивна угода компанії з корпорацією Rapala VMC Corporation про дистрибуцію продукції Shimano в Європі припиняється вже з 7 лютого цього року.
Це оголошення є, швидше за все, вирішальним в припиненні співпраці з Rapala VMC, вперше озвученому ще в січні 2019 року, що говорить про кінець 23-річної угоди з Рапалою. Мова йде не лише про продаж, а й про маркетинг та розповсюдження таких супутніх брендів, як G. Loomis і Power Pro.
Вже вирішено, що в Угорщині, Чеській Республіці та Словаччині продажами, обслуговуванням і маркетингом займатиметься Shimano Poland, і для кожної з цих країн був призначений торговий представник.
У Хорватії, Румунії, Болгарії, Словенії, Албанії, Чорногорії, Косово, Північній Македонії, Боснії та Сербії продажами, обслуговуванням і маркетингом займатиметься відділ міжнародних продажів Shimano Europe. Для Хорватії, Болгарії та Румунії вже призначено торгових представників.
У Росії, Білорусі, а також Казахстані продажами займатиметься відділ міжнародних продажів Shimano Europe.
Ці зміни такою торкнуться бізнесу Shimano, пов’язаного з запчастинами та комплектуючими для велосипедів у Російській Федерації та Білорусі.
«Такі кроки були необхідними для того, щоб дати можливість Shimano ще більше зміцнити та розширити свій бізнес в сфері рибальського спорядження та комплектуючих частин для велосипедів у Східній частині Європи», – сказав Марк ван Рой, президент Shimano Europe Group.

Shimano Europe переходить на власні дистриб'юторські мережі в 16 країнах.
«Тепер Shimano має за мету самотужки обслуговувати, надавати гарантійне забезпечення та ремонт на роздрібному ринку даних країн і клієнтів OEM-виробників велосипедів на найкращих умовах. Наразі ми знаходимося в процесі розвитку наших команд з продажів та роботи з клієнтами для досягнення цих цілей» – зазначив Марк ван Рой.

Стаття викладена на основі матеріалу Angling International.