Yento Fishing

Власник Pure Fishing інвестує в корпорацію Rapala VMC.

Власник Pure Fishing інвестує в корпорацію Rapala VMC.

Sycamore Partners, приватна інвестиційна компанія, яка володіє компанією Pure Fishing, інвестувала в корпорацію Rapala VMC.
Цей крок відбувся лише через тиждень після того, як Рапала придбала бренд Okuma та пов’язані з ним права власності в Європі та Росії, оголосивши його своїм флагманським брендом серед асортименту вудилищ та котушок.

Згідно зі звітом на фондовій біржі акцій компанії Rapala, американська компанія Sycamore Partners придбала акцій на 7,5 мільйони, що становить 19,23% від загальної кількості акцій та прав голосу. Угода робить Sycamore Partners другим за величиною акціонером групи Rapala VMC після Veillard Migeon & Cie., яка на сьогоднішній день має акцій на 15 мільйонів, тобто володіє 38,46% акцій корпорації.

Ніколас Варчаловський, президент і генеральний директор Rapala VMC, прокоментував це наступним чином: “Сім’я Віллардів є довгостроковим власником Rapala VMC, і вони грають важливу роль в розвитку компанії разом із головою правління Луі д’Алансоном. Тепер ми маємо нову стратегію та трансформацію під назвою ONE RAPALA VMC, це нова подорож, яку ми зараз розпочинаємо з чудовим початковим результатом. Для нашої компанії мати такого відданого довгострокового власника, як сім’я Віллардів, є справжньою перевагою і означає, що команда вищого керівництва і я, як і раніше, можемо продовжувати свою справу”.

В даний час Pure Fishing, яку Sycamore Partners придбала у Newell Brands за 1,3 мільярда доларів у 2019 році, наразі має 19 брендів, серед яких такі імена, як Berkley, Abu Garcia, Shakespeare, Hardy та Penn, і є найбільшим світовим виробником рибальських снастей.

Власник Pure Fishing інвестує в корпорацію Rapala VMC.

Компанія Pure Fishing зі штаб-квартирою в Колумбії, Південна Кароліна, США є сильною майже у всіх категоріях риболовецьких снастей, за винятком гачків, де такі компанії, як VMC, Eagle Claw, Mustad, Owner та Gamakatsu, володіють значними частками ринку.

Rapala VMC, яка сама налічує 14 брендів, повідомила про чистий продаж продукції у 2020 році на 261 мільйон євро. У корпорації працює понад 2000 людей у 42 країнах світу.

Тож, з нетерпінням чекаємо на потужний результат від поєднання одних з кращих та сильніших світових гравців ринку риболовецького спорядження!