Yento Fishing

Виконавчий директор Rapala: Продовження розробки продукції 13 Fishing – «неймовірно захоплююче.»

Виконавчий директор Rapala: Продовження розробки продукції 13 Fishing – «неймовірно захоплююче.»

Девід Ніл став знаковим призначенням Ніколаса Варчаловського за час першого року його роботи на посаді генерального директора Rapala VMC, коли він взяв на себе глобальну роль у розробках та інноваціях продукції корпорації.

Перед Нілом, який був президентом та виконавчим директором Normark Canada протягом останніх чотирьох років, стоїть завдання пришвидшити та активізувати розробку продукції. «Інновації в нашій продукції повинні займати головне місце», – сказав Варчаловський. «Нам потрібно не лише переконатись, що ми залишаємось вірними своїм корінням, але і вдосконалити нашу гру в галузі інновацій та стати більш актуальними для нової, молодшої, володіючої цифровими технологіями громадськості, яка зараз виходить на рибацький ринок.»

Коли Варчаловський оголосив про призначення Девіда Ніла, він сказав, що Ніл вразив його своїм послужним списком та результатами, які від досяг в Канаді, а також його роллю такої собі «сполучної ланки» з брендом 13 Fishing після того, як Rapala VMC придбала 49% акцій бізнесу у Флориді в 2019 році.

Ніл пояснив: «Створення моєї нової посади спрямоване на впорядкування та пришвидшення розробки нового продукту та інноваційної платформи в цілому в рамках групи. Ніколас Варчаловський має нове бачення групи. За його стратегією, розробка продукту буде мати новий фокус, і ми працюватимемо над розвитком більш ефективної команди у всьому світі. Ми хочемо створити команду, яка матиме платформу для більш тісної співпраці та спільного обміну ідеями, що дозволить нам швидко та ефективно діяти на ринку тенденції та інновації.»

Виконавчий директор Rapala: Продовження розробки продукції 13 Fishing – «неймовірно захоплююче.»
Девід Ніл

Одним з найбільш інтригуючих кроків Рапали за останні роки стало придбання 49% 13 Fishing, швидкозростаючого бізнесу у Флориді, відомого своїм нестандартним підходом до ринку. Ніл бачить величезну можливість бренду 13 Fishing у європейському та Азіатсько-Тихоокеанському регіонах. Американське коріння бренду має переваги для залучення ширшої групи споживачів.

«Ми неймовірно тісно співпрацюємо з командою по розробці вудилищ, котушок та комплектів «комбо» спеціально для цих ринків», – пояснює Девід Ніл. «Дизайнерський центр 13 Fishing має надзвичайно динамічний спосіб роботи. Дуже захоплююче спостерігати, як вони функціонують на рівні команди. Вони глибоко зосереджені на інноваціях, розробці та створенні нових тенденцій на ринку, вміють швидко реагувати на зміни та втілювати нові проекти. Цей інноваційний спосіб мислення дуже цінується нашою групою і ми будемо працювати над тим, щоб застосувати його і в інших сферах.»

Незважаючи на те, що Ніл почав свою роботу в розпал пандемії COVID, він був безкомпромісним у досягненні своїх цілей. «Загальні цілі розвитку продукту не змінились», – говорить він. «Ми пильно слідкуємо за тим, щоб випускати нові продукти на ринок такими ж темпами, як і в попередні роки. Ми контролюємо більшу частину процесу виробництва, використовуючи власні команди дизайнерів, інженерів та спеціалістів із закупівель, майже не покладаючись на третю сторону. Це справжня основна компетенція та перевага Rapala VMC, це дозволяє нам продовжувати рухатись повним ходом протягом усієї пандемії».

Оскільки COVID несподівано спровокував зростання зацікавленості споживача в риболовлі, корпорація Rapala VMC почала працювати над створенням оптимального ланцюга постачання своєї продукція, максимально мінімізуючи будь-які перешкоди, які можуть виникнути в 2021 році – зазначив Ніл.

«Необхідність попереднього прогнозування та планування попиту була очевидною і група ретельно працювала над цим у другій половині минулого року та продовжує це робити і зараз. Ми розуміли, що споживчий попит залишатиметься великим протягом цього року і відповідно планували все: від збільшення поставок сировини, покращення виробничих потужностей до більш довшого, ніж зазвичай, часу транзиту морських вантажних перевезень.»

Матеріал викладено на основі статті журналу Angling International.