Yento Fishing

Зростання та позитивний вплив сектору послуг та товарів для відпочинку на природі на економіку США в 2020 році.

Зростання та позитивний вплив сектору послуг та товарів для відпочинку на природі на економіку США в 2020 році.

Сектор послуг та товарів, призначених для відпочинку на природі, у США в 2020 році зріс настільки, що мав дуже позитивний вплив на всю економіку країни. В тому числі, минулий рік став надзвичайно успішним і для розвитку риболовецького бізнесу.

Дані, оприлюднені Бюро економічного аналізу (BEA), показують, що всі товари та послуги, пов’язані з відпочинком на природі принесли 688 мільярдів доларів валового прибутку економіці США в 2020 році. Загалом, це дало можливість забезпечити 4,3 мільйони працівників робочими місцями, що становить 3% від всіх працівників США.

Основні тези, пов’язані з розвитком сектору послуг та товарів для відпочинку на природі за 2020 рік у США включають:

  • Зріс попит на такі послуги та товари, як катання на човнах (оренда та купівля), рибальство, велосипедний спорт, кемпінг і автотуризм, полювання та стрільба, а також певні силові види спорту. В сфері даний послуг відбулися рекордні продажі та безпрецедентне зростання.
  • 2020 рік був одним із найважчих в новітній історії всього світу і США в тому числі. В зв’язку з повною ізоляцією та відсутністю повноцінного спілкування, люди просто мусили більше часу проводити на природі, щоб налагодити зв’язок зі своїми сім’ями, друзями та зберегти фізичне і психічне здоров’я.
  • Такі категорії, як транспортування та складські послуги зменшилася на 62,37% з 2019 по 2020 рік.
  • Зниження обсягів подорожей в інші країни і туризму значно вплинуло на загальну економічну картину. Також, це було ще одним фактором, який змусив людей шукати розваг на свіжому повітрі у місцях постійного проживання. Незважаючи на зняття певних обмежень, регіональний відпочинок на природі все ще може зростати та конкурувати з глобальним туризмом.
  • Відповідно, зріс попит на послуги та товари для відпочинку на свіжому повітрі «біля дому», підкреслюючи важливість швидкого доступу до природи для всіх громадян.
  • За час карантинних обмежень люди звикли більше відпочивати на природі, тож пріоритетність такого відпочинку для американців залишилася і продовжує свій зріст і в 2021 році разом з високими показниками продажів послуг та товарів для відпочинку.

Зростання та позитивний вплив сектору послуг та товарів для відпочинку на природі на економіку США в 2020 році.

«Як показують дані BEA, 2020 рік був надзвичайним роком для любительської риболовлі», — сказав Гленн Хьюз, президент Американської асоціації спортивного рибальства та віце-голова ORR (Outdoor Recreation Roundtable – Круглий Стіл по Відпочинку на Природі). «Коли розпочалася пандемія COVID-19, люди як ніколи почали шукати відпочинку на природі. Ми й досі спостерігаємо значний ріст сімейної риболовлі з дітьми, а також збільшення кількості молодих рибалок нового покоління. Ось чому так важливо продовжувати збільшувати та покращувати доступ до земель та водоймищ державного призначення».

Зростання та позитивний вплив сектору послуг та товарів для відпочинку на природі на економіку США в 2020 році.

«COVID-19 спонукав зростанню участі даного сектору у 2020 році, оскільки відкриті простори природи стали місцями для безпечного спілкування, покращення фізичного та психічного здоров’я, спілкування з сім’єю, друзями та відновлення від втоми через часте використання гаджетів», – сказала Лізе Аангенбруг, виконавчий директор Асоціації індустрії зовнішньої промисловості. «У 2020 році 53 відсотки американців віком від шести років і старше принаймні один раз за рік мали довгий відпочинок на природі, що є найвищим показником в новітній історії США. Примітно, що це на 7,1 мільйона американців більше, ніж у попередньому році. За попередніми даними, ця тенденція продовжується і в 2021 році. А дані, які порівнюють серпень 2020 року з серпнем 2021 року, показують, що продажі наметів, рюкзаків, похідних охолоджувачів і інших речей, спорядження для кемпінгу, кросівок для бігу та іншого спорядження для відпочинку зросли більш ніж на 20 відсотків у порівнянні з минулим роком.»

Зростання та позитивний вплив сектору послуг та товарів для відпочинку на природі на економіку США в 2020 році.

В Україні подібної тенденції поки що не спостерігається, але, надіємося, ми запозичимо позитивний досвіт інших країн та почнемо більше уваги приділяти власному здоров’ю, відпочинку на природі, туристичним походам, риболовлі, полюванню чи велосипедному спорту.